Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wiceszef Komisji Europejskiej: Małżeństwa jednopłciowe w całej Unii!

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans powiedział, że zadaniem komisji jest przekonanie do wprowadzenia małżeństw jednopłciowych wszystkich krajów członkowskich UE.

„Komisja Europejska powinna postarać się, by wszystkie państwa członkowskie bez zastrzeżeń zaakceptowały małżeństwa homoseksualne.”

„Pracując w Komisji Europejskiej nie spocznę, zanim nie osiągniemy tego, co musimy osiągnąć. Nie dlatego, że chcemy narzucić własne poglądy innym Europejczykom, którzy ich nie podzielą. Powód jest inny. Wierzymy, że jeśli małżeństwa jednopłciowe zostały odkryte przez tak wiele europejskich narodów, nadszedł czas, aby pozostałe narody je odkryły”

A ludzie sprzeciwiający się demoliberalnemu Systemowi i jego Superpaństwu, które posiada w Europie, czyli UE, wierzą, że coraz więcej ludzi otwiera oczy i dostrzega w tym państwie wroga. Wierzą, że nadejdzie czas na to, że odkryją to całe społeczeństwa, które na sztandarach wolności zniszczą ten antyludzki System i wymierzą jego protektorom stosowną karę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.