3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wojciech Cejrowski wypowiada się na temat Unii Europejskiej. „Z głupkami nie warto rozmawiać”

Na temat kolejnego zwariowanego pomysłu Komisji Europejskiej, którym niewątpliwie są regulacje o dopuszczalnej wysokości płomienia świecy, wypowiedział się Wojciech Cejrowski.

„Gdy Polska kandydowała do Unii Europejskiej byłem przeciwko wstępowaniu. Po wstąpieniu byłem za wystąpieniem. Jeszcze niedawno byłem za rozwiązaniem Unii, lub jej obaleniem. Teraz jestem o krok dalej – należy stamtąd zabrać naszych przedstawicieli, przestać odbierać pocztę z instytucji UE, itd. – z głupkami nie warto rozmawiać.”

Bardzo pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że znana i ceniona przez dużą część społeczeństwa osoba Wojciecha Cejrowskiego, opowiada się przeciwko Unii Europejskiej. Przykrym natomiast jest to, że duża część eurosceptyków narosła wskutek dziwnych regulacji, takich, jak ta z wysokością płomienia świecy. Mało kto oburza się jednocześnie na brak niezależności Polski, która została naruszona już przed wstąpieniem do unii, czyli dziesięcioletnim programem przygotowywania nas do wstąpienia w jej struktury, ani już o samej w nich obecności, pozbawiającej nas doszczętnie niepodległości – staliśmy się euroregionem zależnym od brukselskiej władzy. Miejmy nadzieję, że Polacy w końcu otrząsną się z letargu i metodą małych kroczków, od sprzeciwu wobec regulacji dotyczących wysokości płomienia świecy, czy rozkazu przyjmowania imigrantów, dojdą do sedna sprawy, czyli uświadomienia sobie naszej podległości wobec Unii Europejskiej oraz chęci do jej nie tylko opuszczenia, ale i zniszczenia.

Źródło:
http://prostozmostu.net/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.