Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wrocław: Tęczowa propaganda na ulicach

W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 zgłoszono projekt pomalowania pasów w przejściach dla pieszych w tęczowych kolorach. Pośród wybranych miejsc znalazły się pasy przy ul. Piłsudskiego(Dworzec Główny), Kinie Nowe Horyzonty, na Placu Dominikańskim oraz na placu Grunwaldzkim. Każdy pas pomalowany miałby zostać w innym kolorze, aby „promować tolerancję, braterstwo, miłość i różnorodność”.

„Wrocław to miasto z wielowiekową tradycją tolerancji i współistnienia wielu kultur i narodowości. Był to niewątpliwie powód jego bogacenia się oraz ciągłej rozbudowy. Wrocławianie (nieważne w jakim języku, by ich nazywać) byli zawsze ludźmi otwartymi, wierzącymi w miłość i braterstwo. Dziś są one zagrożone poprzez narastający nacjonalizm i neofaszyzm, propagandę i język nienawiści, ostatni rok pokazał to aż nadto. Taki stan rzeczy nie może dalej trwać, zwłaszcza w Europejskiej Stolicy Kultury, jaką w roku 2016 Wrocław jest” napisali pomysłodawcy.

Zagrożenie dla miłości i braterstwa płynie ze strony zdegenerowanych miernot, które nawet nie zdają sobie sprawy z własnej hipokryzji. To przez nich miłość – chyba najpiękniejsza rzecz na świecie – została zdegradowana jedynie do chwilowej i przypadkowej rozkoszy, która porzucona zostaje, gdy na horyzoncie pojawi się możliwość oddania nowej, bardziej podniecającej rzeczy. Ponadto zaprzeczeniem idei braterstwa jest ta wielokulturowość, przez którą cierpi na świecie tyle osób, w tym gwałcone przez imigrantów kobiety i dzieci. Pod zasłoną pięknych słów chcą zniszczyć wszystko, co jest drogie nam, nacjonalistom żyjącym na tym świecie – rodzinę, wiarę, miłość, przyjaźń i naród.

Na podstawie:
parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.