Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zamachy we Francji, wprowadzono stan wyjątkowy!

W piątek 13.11.2015 roku doszło do serii zamachów w Paryżu, które przeprowadzili najprawdopodobniej islamscy terroryści.
Według CNN liczba ofiar mogła sięgnąć nawet 150 osób, a ponad 200 zostało rannych.
Terroryści przeprowadzili zamachy w pobliżu Stade de France i sali koncertowej Bataclan, ale według różnych informacji zamachów mogło być więcej. W trakcie szturmu służb specjalnych terroryści wysadzili się powietrze zabijając prawie 100 osób.

Jako nacjonaliści od wielu lat podkreślaliśmy, że bezmyślna polityka multikulturalizmu i przyjmowania milionów imigrantów prowadzi do zagrożenia bezpieczeństwa Europejczyków.
Dzisiaj wyrażając solidarność z Francuzami, po raz kolejny chcemy wykrzyczeć: nie dla masowej imigracji w Europie, tak dla państw narodowych!
Równocześnie chcemy podkreślić, że za zamachy nie można obwiniać całej społeczności muzułmańskiej. Polskę od wieków zamieszkują m.in. Tatarzy, którzy wielokrotnie udowadniali swój patriotyzm i przywiązanie do Polski.
Prezydent Iranu potępił zamachy, a Prezydent Syrii od 4 lat walczy na pierwszej linii frontu z islamskim terroryzmem.
Przy okazji zamachów wielu polityków będzie żądało zwiększenia uprawnień służb specjalnych i zwiększenia środków na ich działalność. Jednakże drogą do zwalczania terroryzmu jest wspieranie walki m.in. Prezydenta Bashara al Assada oraz przeciwdziałanie masowej imigracji do Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.