Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zamachy we Francji, wprowadzono stan wyjątkowy!

W piątek 13.11.2015 roku doszło do serii zamachów w Paryżu, które przeprowadzili najprawdopodobniej islamscy terroryści.
Według CNN liczba ofiar mogła sięgnąć nawet 150 osób, a ponad 200 zostało rannych.
Terroryści przeprowadzili zamachy w pobliżu Stade de France i sali koncertowej Bataclan, ale według różnych informacji zamachów mogło być więcej. W trakcie szturmu służb specjalnych terroryści wysadzili się powietrze zabijając prawie 100 osób.

Jako nacjonaliści od wielu lat podkreślaliśmy, że bezmyślna polityka multikulturalizmu i przyjmowania milionów imigrantów prowadzi do zagrożenia bezpieczeństwa Europejczyków.
Dzisiaj wyrażając solidarność z Francuzami, po raz kolejny chcemy wykrzyczeć: nie dla masowej imigracji w Europie, tak dla państw narodowych!
Równocześnie chcemy podkreślić, że za zamachy nie można obwiniać całej społeczności muzułmańskiej. Polskę od wieków zamieszkują m.in. Tatarzy, którzy wielokrotnie udowadniali swój patriotyzm i przywiązanie do Polski.
Prezydent Iranu potępił zamachy, a Prezydent Syrii od 4 lat walczy na pierwszej linii frontu z islamskim terroryzmem.
Przy okazji zamachów wielu polityków będzie żądało zwiększenia uprawnień służb specjalnych i zwiększenia środków na ich działalność. Jednakże drogą do zwalczania terroryzmu jest wspieranie walki m.in. Prezydenta Bashara al Assada oraz przeciwdziałanie masowej imigracji do Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.