3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zbigniew Boniek: Robienie z Europy Eurabi mnie wkurwia

Zamachy mające miejsce w Europie wzbudzają emocje, które często nie pozwalają pozostać ludziom obojętnymi. Tak jest i przy okazji wczorajszego ataku w Nicei, podczas którego kierowca tunezyjskiego pochodzenia wjechał rozpędzoną ciężarówką w zgromadzonych przy okazji świętowania Dnia Basylli ludzi i przejechał odległość dwóch kilometrów strzelając przy okazji z broni palnej. Na opłakiwanie skutków żenującej, lecz konsekwentnie prowadzonej przez Unię Europejską polityki  i ludzi, którzy padli jej ofiarą, zareagował Zbigniew Boniek na swoim twitterze.

boniek-zamach

Pomimo początkowych ostrożności w podawaniu informacji na ten temat – za zamachem stoi motywowany religijnie muzułmanin – 31-letni Mohamed Lahouaiej Bouhlel.

Nie można zaprzeczyć słuszności ocenie sytuacji przez Bońka, ale prawda jest też taka, że Europy nie obronią tym bardziej banki, polityczne prostytutki i służby, które używając odpowiedniej gotówki i dziarskich haseł wolności, równości i tolerancji doprowadziły Europę do obecnego punku, którego jednym z elementów są przerabiane w ostatnim czasie na zachodzie zamachy, lecz jak dobrze widać nie zmieniło to zupełnie oblicza demoliberalnej polityki. I prawdę mówiąc nie ma się co łudzić, że zmienią.

Na podstawie:
pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.