Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zbigniew Stonoga reaguje na zarzut znieważenia prezydenta

Powstaje kolejne show z udziałem biznesmena Zbigniewa Stonogi w roli głównej. Tym razem otrzymał on wezwanie od śledczych z Prokuratury Okręgowej w Warszawie na stawienie się 13. stycznia w charakterze podejrzanego o znieważenie prezydenta państwa. Stonoga miał dopuścić się tego strasznego przestępstwa poprzez zamieszczanie wpisów na facebooku we wrześniu i październiku br.

Na początku września Stonoga zarzucił Dudzie oszukanie go i w ramach podziękowania zapowiedział przybycie pod Pałac Prezydencki:

„Andrzej Duda oszukał w sprawie mojego ułaskawienia. Powinniśmy mu podziękować. Sprawdzę ilu z was jest ze mną.”

„Zarzucam prezydentowi Andrzejowi Dudzie to, że oszukał mnie przekazując za pośrednictwem Adama Kwiatkowskiego używającego numeru telefonu 603068781 prośbę o poparcie w wyborach prezydenckich dzwoniąc na mój numer dwukrotnie 535288000 i obiecując, że w przypadku wygranej w ciągu 5 dni rozpozna moją prośbę o ułaskawienie w trybie prezydenckim (nie mylić z obietnicą ułaskawienia).”

Zbigniew Stonoga zareagował na wezwanie prokuratury we właściwy sobie sposób, twierdząc że „Pana Prezydenta nie można znieważyć, ponieważ Pan sam znieważył siebie i splugawił Urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej tańcząc kujawiaka jak Panu każe ta mała gnida Kaczyński.” Ponadto napisał:

„Prześladowały mnie kolesie z okrągłego stołu, broniłem się 13 lat zabrali mi wolność i zamordowali matkę.Przypierdoliłem im w czerwcu 2015 ujawniając pliki z aktami afery podsłuchowej wzmacniając tym samym pozycję Pańskiego guru Mc Kwaka, a Prokuratorczykownia warszawska czyli gównozjady każdorazowego rządu sprawy chce stalinowskie wszczynać?!”

W ramach odwetu Stonoga zadeklarował posłużenie się ważnymi informacjami, w których jest posiadaniu, w tym związanych z rodziną Andrzeja Dudy.

„Niedoczekanie Wasze jeszcze u mnie jest pare dokumentów w świątecznym odzieniu…
Poloczka mi tu kurwa wyświetlać i jego wałki na Śląsku- SKOK Mysłowice, wyłudzenia dotacji unijnych razem z biznesmenikiem z Olkusza i vat-u itd…
I jeszcze jedno Polacy muszą się ode mnie dowiedzieć o co chodziło z Dominiką Dudą i w ogóle o co z nią chodzi-Pan wie,że o abonamenty-bo Rodacy dotąd nie wiedzą i myślą że blefuję.
Nie będziecie z różańcami zapierdalać po Polsce i niszczyć resztek szacunku do instytucji jaką jest kościół katolicki, a w sejmie strzępów atrapy demokracji, której w Polsce nigdy dotąd nie było w sytuacji kiedy w najbliższym otoczeniu macie kurwy i złodziei.
Ja Wam pomogę-jak platformie w czerwcu.”

Na profilu Zbigniewa Stonogi znajdziecie filmik z rozmową z Dominiką Dudą. Szykuje się ciekawa batalia. Zresztą jak zazwyczaj każda, w której udział bierze Stonoga.

Źródło:
wp.pl/facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.