Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Żołnierze podziemia niepodległościowego zrównani z okupantami!

Na jednym z poznańskich billboardów została umieszczona informacja, która wskazuje na to, że jej autora poniosła istnie bujna fantazja. To niesłychane, ale jeszcze przemieszczają się ulicami miast ludzie, którzy stawiają na marną propagandę dotyczącą Żołnierzy Wyklętych, przyrównując ich do nazistowskich żołnierzy, czy też Armii Czerwonej. Na billboardzie w Poznaniu znajdują się zdjęcia zwłok, którym towarzyszy hasło „Żołnierze Wyklęci bohaterowie etycznie równie Armii Czerwonej i Wehrmachtowi”. W całej śmietance towarzystwa zabrakło wspomnienia o UPA.

Według informacji udostępnionej przez Fundację „Łączka” właścicielem tablicy jest Agora, czyli Wyborcza.

Oczywistym jest, że Żołnierze Wyklęci nie byli święci(o, nawet się zrymowało) i raczej wątpliwa jest teoria, że podczas prowadzenia niepodległościowej działalności nie dopuścili się żadnego grzechu. Jednak przyrównywanie ich etycznie do oponentów, z którymi prowadzili śmiertelną walkę, jest niedopuszczalnym paszkwilem. Ale widocznie likwidowanie konfidentów i kolaborantów(którzy przecież byli Bogu ducha winnymi obywatelami)jest niepodważalnym dowodem w ocenie Żołnierzy Wyklętych jako równych moralnie Armii Czerwonej i Wehrmachtowi.

Zapewne wszystkie inne siły zbrojne mają czyste ręce i są nienaganne etycznie, a już na pewno te obecne, mieniące się „demokratycznymi”. Jaka to ulga dowiedzieć się tej prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.