3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

18.11.2015 – Kraków przeciwko islamskiemu terroryzmowi!

18 listopada 2015 roku na krakowskim Rynku organizowana jest manifestacja sprzeciwiająca się islamskiemu terroryzmowi oraz przyjmowaniu imigrantów, które może skutkować realnym zagrożeniem i niebezpieczeństwem dla narodu polskiego. Akcja rozpocznie się o godzinie 18:00 pod pomnikiem Adama Mickiewicza. Organizatorem wydarzenia jest Młodzież Wszechpolska – Okręg Małopolski, a współorganizatorem krakowski oddział Trzeciej Drogi. Na wydarzeniu zamieszczonym na facebooku organizatorzy napisali:

W piątkowy wieczór we Francji islamiści zabili ponad 100 osób, a drugie tyle ciężko ranili. To pokazuje jakie mogą być skutki przymowania we własne granice „uchodźców”.

Chcemy po raz kolejny publicznie wyrazić protest przeciwko polityce imigracyjnej Unii Europejskiej. Zmienił się rząd, zmienił się Prezydent – niech zmieni się także postawa wobec przyjmowania przybyszów z Bliskiego Wschodu.

My mówimy jasno: Nie chcemy ŻADNEGO imigranta w Polsce. Za exodus tych ludzi odpowiada zbrodnicza polityka NATO, a pośrednio także Unii Europejskiej. Polska nie ma z tym nic wspólnego, dlatego nie ma nawet moralnego obowiązku ponosić skutków za to, co się dzieje.

Nie stój z boku i dołącz do wydarzenia!

Polacy przeciw imigrantom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *