3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wrocław: Działacze Trzeciej Drogi wzięli udział w Marszu dla Życia i Rodziny

W niedzielę 9 października we Wrocławiu odbywał się Marsz dla Życia i Rodziny, objęty patronatem medialnym przez nasz portal. Nasi działacze i sympatycy nie mogli przegapić takiej okazji i licznie zjawili się na tym wydarzeniu.

Marsz rozpoczął się o godz. 13 pod kościołem garnizonowym pw. św. Elżbiety Węgierskiej. Pochód ruszył ulicami Wrocławia w stronę Ostrowa Tumskiego. Wydarzenie zakończyły przemówienia organizatorów wygłoszone pod archikatedrą wrocławską.

Podczas marszu nasi działacze nieśli flagi organizacyjne, narodowe, ale także flagi z różnymi symbolami tożsamościowymi i historyczne flagi Polski. Uwagę uczestników marszu przykuły także charakterystyczne jednolite stroje aktywistów Trzeciej Drogi. Kominy w kolorze znaku stowarzyszenia wyróżniały naszych działaczy spośród tłumu, zarazem wskazując na organizacyjną jedność i dyscyplinę.

Liczna frekwencja pokazała jasno, że Wrocław stoi murem za życiem i jego ochroną od poczęcia do naturalnej śmierci. Jako nacjonaliści twardo stoimy za życiem i będziemy dalej aktywnie działać aby chronić polskie dzieci przed cywilizacją śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *