Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

ESFK: Podsumowanie tegorocznej misji w Kosowie

Ponad miesiąc temu: podsumowywaliśmy dla Was na łamach naszego portalu, kolejną odsłonę naszej akcji: Pomocna Dłoń dla Serbów- zbiórka dla Serbów w Kosowie. Nie udałaby się ona tak bardzo bez wsparcia patronów medialnych i zaprzyjaźnionych organizacji. Za to wszystko: jeszcze raz dziękujemy!

Kończy się październik: więc to czas na ostateczne podsumowanie, relację z misji Europejskiego Frontu Solidarności z Kosowem. 10 ochotników; z Niemiec, Włoch i Finlandii, ponad dwa tysiące euro zebranych pieniędzy i różnego rodzaju dary, w tym ponad 80 kilogramów rzeczy z Polski.

Mitrovica, Orahovac, Gračanica, Priluzje, Banje- dziesiątki odwiedzonych miejsc; szkoły, przedszkola, kluby sportowe, klasztory, kuchnie dla ubogich, gabinety lekarskie, sami możecie zobaczyć że dzięki pracy Maika Mullera i jego przyjaciół, żaden gram rzeczy jakie przekazaliście dla nas, nie zmarnował się. Wręcz przeciwnie: trafił bezpośrednio do potrzebujących. Zachęcamy do dołączania do nas- mamy plany znacznie poszerzyć nasze zaangażowanie w Kosowie- chętni proszeni są o kontakt.

Oficjalna relacja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.