3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Hajnówka: Zaproszenie na II Marsz Żołnierzy Wyklętych

Gdy 1 marca, oficjalnie, dzięki czynnikom politycznym, ustanowiono Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wiele środowisk patriotycznych odetchnęło z ulgą, że prawda wróci już nie tylko do naszych podręczników i książek, ale także do ludzkich głów i chyba jednak mimo wszystko przede wszystkim do serc. Jednak dziś wiemy, że  było to bardzo naiwne przekonanie i nie miało ono nic wspólnego z rzeczywistością. Wiemy, że o prawdę musimy walczyć. Walczyć nie tylko o jej poznanie, ale także o jej powszechne uznanie i panowanie. Tylko tak, jako nowe pokolenie Polaków będziemy mogli oddać należną cześć Bohaterom naszej Ojczyzny. W walce tej nie  można pozwolić sobie na odwrót. W tej kwestii po prostu nie może być mowy o kapitulacji przed kimkolwiek.

Dlatego, z tego miejsca, chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić, wszystkich Sympatyków naszej organizacji oraz Czytelników portalu 3droga.pl do udziału w II Marszu Żołnierzy Wyklętych w Hajnówce, organizowanym przez białostocki oddział ONR i grupę Narodowa Hajnówka. Jak piszą w wydarzeniu na Facebooku sami organizatorzy:

Szanowni Państwo,

W imieniu Narodowej Hajnówki, a także ONR Białystok po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w ostatnią niedzielę lutego. Po raz drugi dumnie przemaszerujemy ulicami miasta, aby pokazać wszystkim, że czerwona i lewicowa Hajnówka nieuchronnie odchodzi w niepamięć. Naszym celem jest oddanie czci i honoru osobom, które poświęciły swoją pracę i swoje życie dla Ojczyzny.

Marsz w Hajnówce nie jest zwykłym marszem. To właśnie na tych terenach Żołnierze Wyklęci to temat tabu. To tu mówi się o naszych bohaterach, jako o mordercach i złodziejach i przypisuje się im czyny, których nigdy nie popełnili. Dlatego też czujemy się zobowiązani, jako spadkobiercy idei, która przyświecała Niezłomnym, by odkłamywać fałszywy obraz właśnie tam, gdzie na co dzień są obrażani i opluwani.

Więcej szczegółów na temat tej inicjatywy, można odnaleźć na samym wydarzeniu, do którego link dostępny TUTAJ.

Żyjemy w czasach dyktatury poprawności politycznej, która przeważnie występuje w dyskursie publicznym pod rękę ze zwyczajną bylejakością i niezdolnością do samodzielnego myślenia. Dlatego trzymamy kciuki za działania Narodowej Hajnówki, która konsekwentnie, nie patrząc na przeciwności, próbuje rozbić mentalnościowy beton, istniejący jeszcze tylko dzięki komunistycznej propagandzie, podtrzymywanej wśród polskiego społeczeństwa, przez ludzi, którzy nie mają z Polską nic wspólnego. Romuald Rajs Bury to także nas bohater! I jesteśmy mu winni wieczną pamięć, za jego niestrudzonej walce na rzecz wolnej Polski!

Narodowa Hajnówka

Marsz Hajnówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *