3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

IV Marsz Ciszy w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym – Kraków: zaproszenie do udziału (Patronat 3droga.pl)

Coroczne obchody w hołdzie Żołnierzom Wyklętym mocno wpisały się nie tylko w serca i potrzeby lokalnych społeczności, lecz także w pewnego rodzaju kalendarz aktywizmu środowiska nacjonalistycznego. Spuścizna i dorobek żołnierzy konspiracji antykomunistycznej, który być może zdegradowała się w czasach tzw. „mody na patriotyzm”, wciąż jest istotnym składnikiem ludzkiego światopoglądu- dlatego nie ulega wątpliwości, że musi zostać ona na nowo odczytana!

Dlatego zarząd stowarzyszenia Trzecia Droga, razem z Redakcją portalu 3droga.pl ma niezwykły zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa do udziału w IV Marszu Ciszy w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym w Krakowie! To wyjątkowe wydarzenie stworzone przez kolegów ze stowarzyszenia Małopolscy Patrioci odbywa się jako jedyne w Polsce w pierwszych minutach Święta Żołnierzy Wyklętych!

Marsz ruszy 29 lutego o godzinie 23:45 spod Wieży Ratuszowej. Stamtąd uczestnicy udadzą się w pochodzie ciszy, po to by oddać hołd Żołnierzom Wyklętym w sposób godny, podniosły i właściwy. Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu.

Link do wydarzenia znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/events/1204142939976708/

Patronat medialny nad marszem objął portal 3droga.pl i Kierunki Info. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Małopolscy Patrioci razem z Nacjonalistycznym Południem (Trzecia Droga, ONR Podhale, Tarnowski Obóz Narodowy).

Plakat Żołnierze Wyklęci, Plakat wydarzenia Marsz Ciszy w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, plakat krakowskich obchodów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *