3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kielce: Przeciwko imigrantom, UE i… PiSowi

W Kielcach, tak jak w wielu innych miastach, odbyła się akcja przeciwko planom wysłania do naszego kraju dwóch tysięcy imigrantów. Ze względu na problemy techniczne, akcja rozpoczęła się z 15 minutowym opóźnieniem. Niestety na Placu obok swój wiec wyborczy mieli politycy PiSu, których prawo dotyczące zgromadzeń nie obowiązywało. Na scenie pojawił się miedzy innymi, prezydent naszego miasta, Wojciech Lubawski, który lekceważy i kłamie na temat naszego protestu dotyczącego obecności komunistów wśród Honorowych Obywateli miasta Kielc. Zgromadzeni głośno zareagowali na jego obecność krzycząc: „ Precz z Komuną”. Następnie, swoje przemówienie odczytał kol. Karol Michalski z Trzeciej Drogi Kielce:

„Zebraliśmy się tu, ponieważ nie możemy pozwolić, by Polska dalej była kolonią Unii Europejskiej! Nie możemy pozwolić, aby decyzję o tym kto zamieszkuje nasz kraj, podejmowały obce ośrodki władzy! Tłumaczenie, że jesteśmy członkami Unii uważamy za śmieszne. Dziś razem głośno krzyczymy: PRECZ Z UNIĄ EUROPEJSKĄ!
Nie wyobrażamy sobie tego, by nasz kraj miał być odgórnie sterowaną filią, której gospodarka i kultura są niszczone w imię interesów obcych instytucji. Żądamy natychmiastowego opuszczenia przez Polskę struktur Unii Europejskiej! Unijna wierchuszka podjęła decyzję o wysłaniu nam 1000 imigrantów z Afryki,  a tysiące polskich repatriantów cierpi za granicą z powodu biedy, braku leków, nierespektowania ich praw. Chcemy, aby to oni zamieszkali w naszym kraju. Pragniemy umożliwić im powrót do kraju przodków i zapewnić godne warunki bytowania. Chcemy Polski dla Polaków, a nie multikulturalnego zlepka udającego polskie państwo. Nie chcemy wybierać mniejszego zła! chcemy zbudować Polskę Wielką, w której to polski Naród będzie podejmował decyzje, dzięki którym my, Polacy będziemy gospodarzami we własnym domu.

Wychodzący z wiecu PISowcy bardzo ubolewali nad postawą narodowców i starali się przekonać do głosowania na ich kandydata. Jako stowarzyszenie Trzecia Droga NIE POPIERAMY, żadnego kandydata,  uważamy, że wybór pomiędzy dżumą, a malarią prowadzi jedynie do upadku. Chcemy państwa narodowego którego nie da się zbudować w wyborach, lecz ciężką pracą. Akcja zgromadziła około 30 osób, rozdano kilkaset ulotek. Nie zabrakło haseł także innych „ Nie dla imigranta, chcemy repatrianta”, czy „Precz z UE”.

Autor Galerii: Wojciech Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *