3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kielce: Relacja ze zbiórki charytatywnej „Podaruj serce najstarszym”

Czas Adwentu, przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia jest czasem zadumy i postanowień przyjmowanych dla dobra samego siebie. To nie tylko wyjątkowy czas dla ludzi wierzących, lecz także dla innych ludzi, którzy doceniają wartość płynącą z tego by móc czasem się zatrzymać i spojrzeć na wszystko z boku. To także szczególny okres, w którym zwracamy szczególną uwagę na osoby potrzebujące. Stowarzyszenie Trzecia Droga Kielce, w zasadzie od samego początku swojego powstania, przywiązuje szczególną wagę do akcji socjalnych i samopomocowych. Wyraz daliśmy temu organizując już wiele tego typu wydarzeń: wystarczy wspomnieć tu zbiórkę wyprawek do szkoły, zbiórkę kredek dla dzieci czy Żółto Czerwonego Mikołaja, którego organizowaliśmy wspólnie z kibicami Korony z Ośrodka Kibice Razem. W tym roku, zorganizowaliśmy zbiórkę dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II. 

Jak przy innych tego typu organizowanych przez nas akcjach, szybko okazało się, że liczba osób dobrej woli, którzy wsparli nasze starania nie tylko konkretnymi darami, ale także pieniędzmi czy dobrym słowem, była większa niż mogłoby się komukolwiek z początku wydawać. Standardowo staraliśmy się zaangażować do zbiórki jak najszersze grupy społeczne: narodowców, patriotów, kibiców ale także po prostu zwykłych Kielczan, młodszych i starszych bez względu na wiek i inne sprawy. Trzeba wspomnieć o nieocenionym wsparciu od naszych kolegów z Narodowy Mielec i darach od ekipy Ultrasów z Iskra Kielce,

Zebrane rzeczy okazały się nieocenionym wsparciem zarówno dla pracowników Domu jak i przebywających w nim pensjonariuszy. Już teraz, możemy oświadczyć i obiecać że to dopiero początek naszej współpracy z Domem Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II!

Standardowo zapraszamy do lajkowania do stron zaprzyjaźnionych z nami grup:

Narodowy Mielec i Iskra Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *