3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kielce: Zaproszenie do udziału w zbiórce szkolnych wyprawek

Miesiąc sierpień jest trudnym okresem dla polskich rodzin, a już szczególnie dla tych, które posiadają dzieci w wieku szkolnym. Szkolne podręczniki, plecaki, tornistry i przybory, nie jest żadną tajemnicą, że to wszystko generuje olbrzymie koszty. Koszty te dla wielu polskich rodzin wielodzietnych bywają po prostu zabójcze. Wychodząc temu na przeciw, kieleccy nacjonaliści zrzeszeni w szeregach stowarzyszenia Trzecia Droga Kielce i w nieformalnej grupie Kieleccy Patrioci ogłaszają zbiórkę wyprawek szkolnych dla kieleckich rodzin wielodzietnych. Na stronie wydarzenia możemy przeczytać:

1 czerwca 2015 roku, działacze stowarzyszenia Trzecia Droga Kielce wspólnie z aktywistami z Kieleckich Patriotów przeprowadzili zbiórkę dla dzieci z kieleckich Domów Dziecka. Efekt? Ponad 15 kartonów zabawek, książeczek i kredek zostało przekazane bezpośrednio do rąk potrzebujących. Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez Was: zwykłych mieszkańców, którym na sercu leży los najbardziej potrzebujących.

Po raz kolejny będzie potrzebne Wasze wsparcie. Idziemy za ciosem i ogłaszamy rozpoczęcie zbiórki szkolnych wyprawek dla najbardziej potrzebujących dzieciaków z kieleckich rodzin wielodzietnych. Artykuły zbieramy do 30 sierpnia. Potrzebujemy:
– przybory szkolne: ołówki, kredki, długopisy, mazaki, linijki, ekierki, cyrkle, kleje,
– zeszyty w kratkę i w linię,
– papiery kolorowe, papiery samoprzylepne, bibuły, bloki rysunkowe,
– farby plakatowe, akwarele,
– plecaki, piórniki, torby.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Liczy się każdy pomysł i każdy nawet najmniejszy dar. Wchodzimy teraz w okres, w którym za przysłowiowe 5 złotych możemy kupić paczkę kredek czy długopisów- to dobry początek. Najmłodsi czekają na naszą pomoc!

Zachęcamy wszystkich naszych sympatyków do udziału w zbiórce. Pomóc można na wiele sposób: nie tylko przekazując wyżej wymienione rzeczy, ale też udostępniać wydarzenie, tak by jak najwięcej osób się o nim dowiedziało.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1474839839501484/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *