3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kielce: Zaproszenie na obchody 77 rocznicy Zbrodni Katyńskiej pod hasłem: „Prawdy nie da się pochować”

Wszystkich Sympatyków naszej organizacji, oraz czytelników naszego portalu, chcielibyśmy zaprosić na obchody 77 rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Kielcach pod hasłem: „Prawdy nie da się pochować”, które odbędą się 22 kwietnia o godzinie 19.30 na kieleckim Cmentarzu Partyzanckim. Jak czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku:

Akcje patriotyczne i historyczne, organizowane przez środowiska narodowe od paru lat, miały na celu przede wszystkim poruszać sumienia i wpychać tematy obiektywnie ważne do publicznego dyskursu i oficjalnego obiegu. Dziś to się już udało, na większość istotnych spraw związanych z naszą historią nie ma wprowadzonego embarga informacyjnego, należy się z tego cieszyć, jednak nie powinniśmy na tym poprzestać.

Ponieważ jeszcze nigdy tak silnie jak teraz, nie próbowano promować w polskim społeczeństwie bylejakości i rugować z polskich serc i umysłów wartości wyższych i obiektywnych prawd, które od lat formowały nasze poglądy i sposób myślenia. Dziś w walce o Wielką Polskę potrzebujemy już nie tylko prawdy historycznej samej w sobie, lecz w zawartych nich wzorców, które pomogą nam właściwie wybierać w codziennym życiu.

Dlatego w imieniu organizatorów: Kibiców kieleckiej Iskry oraz Stowarzyszenia Trzecia Droga Kielce, pragniemy zaprosić wszystkich Kielczan na obchody 77 rocznicy Zbrodni Katyńskiej pod hasłem: „Prawdy nie da się pochować”. Nasze wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 19.30 na kieleckim Cmentarzu Partyzanckim. Jak w ubiegłym roku, staniemy razem by w kameralnej atmosferze, bez fleszów, telewizyjnych kamer i bełkotu polityków, uczcić pamięć tych, którzy za bycie Polakami zapłacili najwyższą cenę. Chcemy ich uczcić i na nowo przypomnieć ich przesłanie. „Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie

Organizatorami wydarzenia są kibice kieleckiej Iskry, oraz lokalny oddział stowarzyszenia Trzecia Droga. Jeśli zastanawiacie się czy wziąć udział w naszym wydarzeniu, filmik z ubiegłorocznych obchodów, powinien rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *