3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Nie dla imigrantów; Nie dla Unii Europejskiej

W ostatnim czasie krakowski Rynek stał się miejscem, w którym regularnie odbywają się zgromadzenia przeciwników Unii Europejskiej. Nie inaczej było w niedzielne popołudnie 8 maja, kiedy to na głównym placu królewskiego miasta odbyła się akcja pod hasłem: „Nie dla imigrantów; Nie dla Unii Europejskiej”.

Manifestanci oraz licznie zgromadzeni przechodnie, podobnie jak dokładnie tydzień wcześniej wysłuchać mogli przemówień dotyczących szkód wyrządzanych europejskim narodom przez unijne struktury, a także zaproszonych przez Angele Merkel i innych unijnych dysydentów imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Podczas wiecu wznoszono anty-unijne i nacjonalistyczne hasła, m.in. „Precz z unią europejską”, „Każdy arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta”, czy „Praca w Polsce dla Polaków”.

Podczas zgromadzenia wysłuchać można było m.in. przemówienia przedstawiciela Trzeciej Drogi, którego tekst zamieszczamy poniżej:


W akcji zorganizowanej przez Małopolskich Patriotów udział wzięli aktywiści Trzeciej Drogi z Krakowa i Wieliczki oraz innych organizacji sprzeciwiających się brukselskiej dyktaturze.

Spodobała Ci się ta akcja? Masz jakieś pytania? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, działacze Trzecia Droga Kraków odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *