3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: POLexit, czyli precz z Unią Europejską!

1 maja Brygada Małopolska Obozu Narodowo-Radykalnego, zorganizowała pikietę anty-unijną w związku z 12 rocznicą wstąpienia Polski do UE. W nieco ponad pół godzinnej akcji, organizatorzy w dwóch przemówieniach podsumowali bilans członkostwa Polski w euro-sojuszu, zwracając uwagę na 2 milionową emigrację zarobkową naszych rodaków, przejmowanie kompetencji państwa przez unijnych urzędników czy wyprzedaż resztek polskiego przemysłu. Pomiędzy przemówieniami kilkudziesięciu uczestników pikiety, wykrzykiwało m.in. „Wczoraj Moskwa,dziś Bruksela – suwerenność nam odbiera”. Jednym z postulatów jakie padły na anty-unijnym wiecu, było jak najszybsze wystąpienie Polski z Unii Europejskiej.
Tłumnie zgromadzeni turyści i mieszkańcy Krakowa z zaciekawieniem przysłuchiwali się postulatom nacjonalistów, wśród których nie mogło zabraknąć działaczy Stowarzyszenia „Trzecia Droga”, reprezentowanych przez aktywistów z Krakowa i Wieliczki.

 

Spodobała Ci się ta akcja? Masz jakieś pytania? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, działacze Trzecia Droga Kraków odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *