3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Przeciwko islamskiemu terroryzmowi

W środę, 18 listopada w Krakowie odbyła się szybko zwołana manifestacja przeciwko terrorystom i imigrantom. Co oczywiste manifestacja miała związek z morderstwami w Paryżu dokonanymi rękami islamistów. W zgromadzeniu zorganizowanym przez Trzecią Drogę, Młodzież Wszechpolską i Małopolskich Patriotów zebrało się, mimo niesprzyjającej aury około 2 tysięcy krakowian. Manifestacja rozpoczęła się od przemówienia Prezesa Trzeciej Drogi, Filipa Palucha, który w całości publikujemy poniżej. Po przemówieniu przeszliśmy kolumną na ul. Stolarską, gdzie znajduje się Konsulat Generalny USA, założyciela ISIS i głównego winowajce fali imigrantów w Europie. Obok pod konsulatem francuskim swoje przemówienia odczytali przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Małopolskich Patriotów. Po drodze dało się usłyszeć okrzyki zgromadzonych „Kraków wolny od islamu”, „USA- imperium zła” czy „Nie islamska, nie tęczowa- tylko Polska narodowa”.

Przemówienie przedstawiciela Trzeciej Drogi, Filipa Palucha:

Europa umiera na naszych oczach. Europa umiera na własne życzenia.

W piątek światem wstrząsnęła tragiczna wiadomość o zamachach w Paryżu, mieście które niegdyś było sercem Europy. Zginęła ponad setka osób, zostali oni zamordowani przez wyznawców fałszywego boga Allaha, przez islamistów, których nie trzeba dookreślać słowem „radykalni”. Islam sam w sobie jest ekstremistyczny. Wielu mówi, że to właśnie islam niszczy Europę, że rzucił nas na kolana i oczekuje tylko stosownego momentu by odciąć nam głowę. Nie jest to prawda. Kilkumilionowa armia islamska, która jest obecna na naszym kontynencie to jedynie skutek, a nie przyczyna obecnego stanu rzeczy. Europa umiera, ponieważ sama podcięła sobie żyły. Uginanie się przed islamem to tylko ostatnie podrygi ciała szarpanego w konwulsjach.

Europejscy politycy, ci którzy z taką dumą uczą nas tolerancji, mają krew na rękach, krew ofiar wszystkich zamachów – nie tylko tych piątkowych z Paryża. Odcięto nas od naszych chrześcijańskich korzeni, opluwano dziedzictwo cywilizacji łacińskiej, zalano nas antywartościami wśród których króluje materializm. Europa przestała składać się z duszy i ciała, sprzedała swoją duszę, liczy się dla niej tylko pieniądz. I to właśnie pieniądz ją zgubił. Czy to nie Francja przyczyniła się do zamordowania Kadafiego i praktycznej likwidacji państwa Libijskiego? Czy to nie państwa NATO wspierały organizacje terrorystyczne, dzięki którym poszarzały swoje wpływy i zyski z wydobycia ropy? Czy to nie Francja i wszystkie kraje NATO dążą do zniszczenia Syrii Bashara AlAsada, ostatniego bastionu Cywilizacji w regionie? Czy to nie Francja i kraje NATO za nic mają krew chrześcijan w Syrii, Iraku, Libii i krajach Afryki, wspierała tak zwanych rebeliantów czyli islamskich terrorystów? Tylko po to by dalej powiększać swoje wpływy i służyć Syjonistom? Nawet teraz prezydent Holande i francuscy parlamentarzyści za nic mają logikę i fakty, nie pragną pokoju tylko zniszczenia Syrii.

Nie płaczę dziś nad Francją, ponieważ prawdziwą Francję już pochowałem. Francję, którą określano mianem Najstarszej Córy Kościoła, Francję Chlodwiga i Karola Młota, Francję Joanny d’Arc. Niech spoczywa w pokoju.

Nie można pokonać Europy bez pokonania Kościoła Katolickiego. Tam gdzie Chrystus jest żywy, tam gdzie Kościoły są pełne, tam przetrwa Europa. Mylą się Ci, którzy każą znosić nam poniżenie, które szykują nam Islamiści i lewicowy toleraści. Jesteśmy Kościołem Walczącym, a to oznacza że bronić możemy się wszelkimi dostępnymi środkami i metodami. Wypędzimy z naszego kontynentu najeźdźców i sprawimy, że Europa wróci do swoich łacińskich korzeni.

Nasi przeciwnicy, tzw. elity europejskie, uczyniły z nas niewolników. Zabroniły nam mówić, zabroniły nam domagać się naszych praw. Kto wie może i po dzisiejszej manifestacji posypią się wyroki tylko dla tego że mówimy, że chcemy Europy Białej wolnej od islamskiego terroru? Ostatnio grożono nam wyrokiem za wykrzykiwanie hasła: Śmierć Państwu Islamskiemu! Może niech zagrożą nam wszystkim!

– Śmierć Państwu Islamskiemu!

Odebrano nam podstawowe prawo człowieka, które jest prawem do obrony, prawem do posiadania broni. Ile osób zginęło by w Paryżu gdyby Francuzi byli wolnymi, uzbrojonymi ludźmi? Ile kul zdołałby wystrzelić terrorysta zanim nie dosięgnęła by go kula wolnego obywatela francuskiego?

Elity chcą jednak czegoś innego, zaprzeczają logice, żądają jeszcze większej reglamentacji broni podczas gdy żaden terrorysta nie kupuje uzbrojenia drogą legalną! Chcą odebrać nam resztki wolności pozwalając Służbom Specjalnym, bez nakazu sądu, czytać nasze sms emaile, rozmowy w Internecie i przez telefon! A przecież tylko człowiek wolny jest w stanie się bronić, niewolnik zawsze będzie tylko ofiarą.

Dziś przed Narodem Polskim stoi ogromne wyzwanie, zaszczyt jeszcze większy niż ten, który spotkał naszego zwycięzcę spod Wiednia – Jana III Sobieskiego. Dziś to Polacy mogą być tymi, którzy rozpalą serca Europejczyków. To Polacy jako silny i dumny naród, naród który stawia na piedestale Boga, Honor i Ojczyznę, mogą obronić Europę przed wrogiem, który już nie atakuje z zewnątrz naszych granic ale walczy z nami od środka. Dziś to my możemy poprowadzić nową Rekonkwistę i podnieść Europę z kolan.

Czołem Wielkiej Polsce, Czołem Europie Wolnych Narodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *