3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: W obronie rodziny!

13 maja po raz kolejny środowiska narodowe i katolickie stanęły w obronie normalnego modelu rodziny.
Miało to związek z kolejną tzw. „paradą równości”, organizowaną przez środowiska homoseksualne w Krakowie.
Małopolscy Patrioci, Młodzież Wszechpolska oraz Stowarzyszenie Trzecia Droga, rozpoczęły zgromadzenie pod wieżą ratuszową na krakowskim Rynku Głównym o godzinie 15. Na początku przedstawiciele każdej z organizacji, a także członek redakcji „Polityki Narodowej” zabrali głos przedstawiając licznie zebranym krakowianom powody dla których ponownie wyszliśmy na ulice Krakowa. W tym miejscu warto odnotować, że środowiska walczące o tolerancję i równość próbowały zakłócić przemówienia. Doszło również do kuriozalnej sytuacji, gdyż jedna z kobiet postanowiła podejść do przemawiającego przedstawiciela Młodzieży Wszechpolskiej i w trakcie jego wystąpienia, zaczęła kierować liczne uwagi.  Na zdecydowaną reakcję ze strony organizatora, zareagowała agresywnie, zarzucając środowiskom narodowym brak szacunku (sic!).

Następnie manifestacja przeniosła się w stronę ulicy Grodzkiej, gdzie znajdowała się pikieta środowiska katolickich m.in. Krucjaty Różańcowej. Wspólnie środowiska narodowe i katolickie odmówiły dziesiątek różańca, a następnie oczekując na nadejście „marszu równości”, zarzucano hasła „chłopak, dziewczyna – normalna rodzina”, „Bóg, Honor i Ojczyzna”, a także „Rynek krakowski, nigdy nie będzie gejowski”.

Nadchodząca kolumna środowisk lewicowo-homoseksualnych powitała tłum na krakowskim Rynku, widokiem personelu medycznego z transparentem „Marsz do Kobierzyna”. Koleżanki i Koledzy z Młodzieży Wszechpolskiej towarzyszyli zwolennikom „tolerancji” od ulicy Grodzkiej do ulicy Piłsudskiego, informując przechodniów o „zagrożeniu” z jakim mieliśmy do czynienia w sobotnie popołudnie w Krakowie.

W trakcie spotkania środowiska lewicowych z obrońcami normalnej rodziny na Rynku Głównym było dość spokojnie. Narodowcy i Katolicy, podkreślali skandując hasła „Chłopak, dziewczyna – normalna rodzina”, „Bóg ,Honor i Ojczyzna”, kto stoi po stronie prawdziwych wartości.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim środowiskom, które po raz kolejny stanęły w obronie chrześcijańskich wartości w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *