3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Zaproszenie na marsz „Europo Obudź się-Stop islamizacji Europy”

Raz po raz Europą wstrząsają kolejne zamachy terrorystyczne. Powoli stają się one dla nas powszechne. Terroryści bez żadnej litości uderzają w europejskie miasta ukazując nieprzygotowanie zachodnich społeczeństw do stawienia im czoła. Ukazują oni degradacje zachodnich społeczeństw i totalne odrealnienie europejskich instytucji które zdają się specjalnie wpychać europejskie społeczeństwa w odmęty autodestrukcji. Jednak nadzieja przychodzi ze Wschodu, jak mówią to zagraniczni nacjonaliści. W Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej obserwujemy powolne przebudzenie społecznej świadomości odnośnie spraw związanych z uchodźcami, Islamem i niekontrolowaną imigracją z obcych nam kulturowo kręgów. Obrazem tej tendencji jest krakowski marsz „Europo Obudź się-Stop islamizacji Europy”, którego organizatorzy piszą:

Celem marszu jest wyrażenie sprzeciwu wobec polityki imigracyjnej Unii Europejskiej!

My, nacjonaliści od początku wznosiliśmy protesty przeciwko przyjęciu imigrantów zarówno do Polski jak i całej Europy, oczywiście chora pseudo-cywilizacja postawiła na swoje. O skutkach ich decyzji słyszymy średnio co kilka dni, gdy podawane są kolejne ofiary islamistów.

Niestety wśród ofiar ataków terorystycznych znalazły się również nasze „siostry”. Przepełnieni nienawiścią do unii europejskiej, która odpowiada za śmierć kilkuset osób po raz kolejny czujemy obowiązek protestowania, chcemy po raz kolejny przypomnieć nasze stanowisko odnośnie imigrantów oraz unii europejskiej a także wyrazić gest solidarności z rodzinami ofiar w szczególności Polaków.

Dajmy swą liczną obecnością jasny sygnał do władz w Warszawie i Brukseli, że Polacy nie potrzebują scen rodem z ulic Paryża, Brukseli, Monachium czy innych „otwartych”, „postępowych” miast zachodu a także apelujmy do naszych sióstr i braci na emigracji – Polska jest dla Was otwarta, czeka na was bezpieczne miejsce.

Oczekujemy również od naszego rzadu, że wyda apel w stronę Polaków na emigtracji, w którym zagwarantuje, że Polacy uciekający przed codziennym terrorem w zachodniej europie dostaną wsparcie od polskich władz.

SPOTYKAMY SIĘ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ O GODZINIE 16:00 POD POMNIKIEM ADAMA MICKIEWICZA (Rynek główny)

Polska musi być niepodległa, samorządna i dbająca o interesy swoich obywateli! Nie dajmy sobie narzucać zdania w kwestii przymusowego przyjmowania kogokolwiek do swojej Ojczyzny!

NIE! Dla imigrantów!
NIE! Dla unii europejskiej!

Link do wydarzenia: TUTAJ

Redakcja portalu 3droga.pl w imieniu swoich członków i sympatyków serdecznie zaprasza na powyższe wydarzenie, o którym z całą pewnością na łamach naszego portalu będziemy jeszcze informować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *