3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Marsz Pamięci – Kraków, 13 grudnia

13 grudnia krakowskimi ulicami po raz kolejny przejdzie Marsz Pamięci, który organizowany jest w celu upamiętnienia ofiar komunizmu. Marsz wyruszy o godzinie 18:00 spod Krzyża Katyńskiego(pl. im. Adama Studzińskiego). Organizatorem wydarzenia są Małopolscy Patrioci, Młodzież Wszechpolska – Okręg Małopolski oraz Stowarzyszenie Narodowa Skawina, natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal 3droga.pl. Marsz zostanie poprzedzony wykładem „Spotkanie z żywą historią” w PTG „Sokół”, które znajduje się przy ulicy J. Piłsudskiego 27. Start wykładu planowany jest na godzinę 15:00.

W opisie wydarzenia na facebooku możemy przeczytać:

13 grudnia ulicami Krakowa przemaszeruje kolejny marsz pamięci, przypominający ofiary komunistycznych zbrodniarzy.
Naszym obowiązkiem w tym dniu jest oddać hołd wszystkim Polakom walczącym z tym zbrodniczym ustrojem, ale również przypomnieć o zdrajcach narodu polskiego. Niestety przez te wszystkie lata rzekomej wolności władza warszawska nie potrafiła skazać zbrodniarzy komunistycznych, wielu z nich odeszło umierając w luksusach na wolności zatem jak corocznie czas przypomnieć o wyroku Narodowców – NIECH WIECZNA PAMIĘĆ I POTĘPIENIE SPŁYNIE HAŃBĄ PO NAZWISKACH ZDRAJCÓW KOMUNISTYCZNYCH!

13 GRUDNIA O GODZINIE 18:00 STAWMY SIĘ LICZNIE I PONOWNIE PRZYPOMNIJMY RODAKOM Z NASZEJ STOLICY WOJEWÓDZKIEJ O NADANYM PRZEZ NAS WYROKU!

„Pamięć to twarda skała – NIEZNISZCZALNA”
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do promowania oraz wzięcia udziału w wydarzeniu!

11221942_433145000219769_8138635507258967277_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *