3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

MW Kraków: Chcemy repatrianta, nie imigranta! „NIE” dla tysięcy afrykańskich uchodźców w Polsce!

21 maja o godzinie 17:30 pod biurem regionalnym PO przy ul. św. Gertrudy 26 (Hotel Royal) w Krakowie odbędzie się protest w sprawie zatwierdzenia przez Komisję Europejską inicjatywy, wedle której na ziemie zarządzane przez III RP będą napływać afrykańscy oraz bliskowschodni imigranci. Na wydarzeniu zorganizowanym przez Okręg Małopolski Młodzieży Wszechpolskiej czytamy:

Komisja Europejska zatwierdziła strategię imigracyjną, według której Polska zobowiązana będzie początkowo do przyjęcia w swe granice ok. 2000 imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Młodzież Wszechpolska, stanowczo się temu sprzeciwiaja. Uważamy, że stworzy to niebezpieczny precedens, który będzie wykorzystywany w przyszłości. Do końca roku Komisja Europejska chce bowiem zaproponować trwały system rozmieszczania uchodźców w Unii w sytuacjach zwiększonego napływu imigrantów.

To skandal, że nasze państwo robi nic, albo robi bardzo niewiele w celu repatriacji naszych rodaków z pogrążonego w wojnie Donbasu czy dalekiego Kazachstanu.

Po raz kolejny jesteśmy wykorzystywani przez Zachód jako kolonia. Tym razem eksportuje się do nas problemy, które zachodnie państwa same stworzyły. Przypominamy, że to NATO i Stany Zjednoczone miały najwydatniejszy wpływ w destabilizacji Afryki Północnej. Jakby tego było mało, to m.in. Wielka Brytania, która NIE MUSI przyjmować afrykańskich imigrantów, brała udział w bombardowaniu Libii w 2011 r.

Przedstawiciele Polski w UE bezradnie rozkładają ręce mówiąc, że przyjmowanie uchodźców miało być dobrowolne. Jak zwykle wszystkie ważne decyzje są podejmowane za naszymi plecami, co pokazuje prawdziwą „twarz” Zachodu i niekompetencję polskich „elit”.

Każdy, kto odwiedził jakikolwiek państwo zachodnie, wie co oznacza ideologia multikulti w praktyce. Polska to jeden z niewielu krajów w Europie, który nie ma do czynienia z tym problemem. Zrobimy wszystko, aby wywrzeć nacisk na rządzących i opinię publiczną w celu podjęcia tego tematu.

Zaprotestuj razem z nami! Pikiety odbędą się w największych miastach w Polsce. Na dole wydarzenia, znajdziecie szczegóły ws. miast i terminów!

ZAPROŚ ZNAJOMYCH I UDOSTĘPNIJ WYDARZENIE – NIE CHCEMY W POLSCE TEGO, CO SIĘ DZIEJE NA ZACHODZIE!!!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1573917339557022/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *