3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Patronat medialny nad trzema książkami dr. Dariusza Ratajczaka „Tematy niebezpieczne”

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz portal został patronem medialnym cyklu publikacji dr. Dariusza Ratajczaka „Tematy niebezpieczne” , wydanej nakładem wydawnictwa 3DOM

Temat Holocaustu i relacji polsko-żydowskich nigdy nie należał do łatwych. Dość dotkliwie przekonał się o tym dr Dariusz Ratajczak, którego poruszenie tych zagadnień kosztowało karierę zawodową, a może nawet życie. Praca uczonego pt. „Tematy niebezpieczne” została uznana za przypadek złamania artykułu 55 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Wobec doktora Ratajczaka został wszczęty proces sądowy, uznano jego winę, lecz odstąpiono od wymierzenia kary zważywszy na „nieznaczny stopień szkodliwości społecznej czynu” i warunkowo umorzono postępowanie na okres jednego roku. W opinii publicznej polski historyk okrzyknięty został „kłamcą oświęcimskim”. Czy słusznie?

Do oferty Wydawnictwa 3DOM trafiły ostatnio trzy pozycje pióra dra Dariusza Ratajczaka! Wspomniane wcześniej „Tematy niebezpieczne”, a także „Tematy jeszcze bardziej niebezpieczne” i „Tematy śmiertelnie niebezpieczne” – warto w tym miejscu zaznaczyć, że ostatnia pozycja została wydana po raz pierwszy, a jej tytuł pierwotnie – według zamysłu autora – brzmieć miał „Jak to się robi w Norwegii?”. Co znajdziemy w tych książkach i dlaczego spotkały się one w przeszłości z tak drastycznym odbiorem i kontrowersjami?

Dr Dariusz Ratajczak poruszał przede wszystkim kwestie związane z żydami i Holocaustem – w swoich książkach podjął się omówienia poglądów historyków-rewizjonistów. W jego książkach czytamy także o polityce III Rzeszy, postaci Adolfa Hitlera, masonerii oraz różnych zjawiskach politycznych z kraju i ze świata. Publikacje stanowią antologię jego tekstów.

Na temat prac dra Dariusza Ratajczaka wypowiedziały się różne postacie m.in. wydawca Tomasz Grzegorz Stala, Pan Nikt, czy Grzegorz Braun – ich opinie można znaleźć na początku książek.

Drodzy Czytelnicy, znacie nas nie od dziś i wiecie, że my nie obawiamy się żadnych tematów niebezpiecznych, a prawda dla nas jest wartością samą w sobie. Minęło ponad 20 lat od wydania „Tematów niebezpiecznych”, a dziś książka jest praktycznie nie do kupienia. Naszym pragnieniem jest to, aby prawda zawarta w tych książkach dotarła także do dzisiejszych dwudziesto-, trzydziestolatków, którzy nie mieli możliwości poznać śp. Dariusza Ratajczaka, a wychowani zostali na propagandzie holokaustu, która wręcz wylewa się z ekranów telewizorów, Internetu czy podręczników. Znów przywracamy historię na swoje miejsce, znów słowa śp. Dariusza Ratajczaka rozlegną się głośno i wyraźnie w opinii publicznej. Jesteśmy mu to winni!

– wydawca Tomasz Grzegorz Stala

Wszystkie trzy książki dra Dariusza Ratajczaka znajdą Państwo w regularnej sprzedaży na stronie Wydawnictwa 3DOM: https://3dom.pro/19157-tematy-niebezpieczne-pakiet.html

Dariusz Ratajczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *