Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

MP: Polska Rzeczywistość

Polska Rzeczywistość jest akcją zainicjowaną przez Małopolskich Patriotów, którzy napisali o niej na swojej stronie:

Jak dobrze wiemy rząd niesie kłamliwą propagandę poprzez media i nieustannie dąży do zaprowadzenia prowincjonalizmu w naszym kraju. Czas to zmienić! Od marca Narodowcy z całej Polski wychodzą na ulice i rozpoczynamy kontrpropagandę edukując społeczeństwo o tragicznej rzeczywistości naszej ojczyzny.
Będziemy to czynić rozdając ulotki z odpowiednią treścią. Osoby wypełniające obowiązek zaleca się aby były ubrane w odzież patriotyczną (opaski patriotyczne, odzież, flaga narodowa) w celu zwrócenia na siebie uwagi, odbiorcy muszą wiedzieć, że nie jest to reklama banku lub szkoły. (…) Zachęcamy wszystkie środowiska patriotyczne do przyłączenia się do akcji, zainteresowanych proszę o kontakt. Akcja będzie trwała 8-12 miesięcy.

Udział w przedsięwzięciu zadeklarowało ponad 30 miejscowości, w tym wiele lokalnych grup patriotycznych. Prócz oczywistego elementu kontrpropagandy, akcja aktywizuje ludzi młodych, którzy mają dość medialnego bełkotu i systemowego zakłamania. Pokazując im alternatywę, wydarzenie już odniosło sukces.

Więcej informacji na: malopolscypatrioci.org.pl oraz na facebooku

Portal 3droga.pl obejmuje akcje swoim patronatem.

One thought on “MP: Polska Rzeczywistość

  1. nie ma czegoś takiego jak rząd Polski to co widzimy to grupa marionetek na usługach masonów zwykli ale dobrze zorganizowani mafiozi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.