3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

MP: Polska Rzeczywistość

Polska Rzeczywistość jest akcją zainicjowaną przez Małopolskich Patriotów, którzy napisali o niej na swojej stronie:

Jak dobrze wiemy rząd niesie kłamliwą propagandę poprzez media i nieustannie dąży do zaprowadzenia prowincjonalizmu w naszym kraju. Czas to zmienić! Od marca Narodowcy z całej Polski wychodzą na ulice i rozpoczynamy kontrpropagandę edukując społeczeństwo o tragicznej rzeczywistości naszej ojczyzny.
Będziemy to czynić rozdając ulotki z odpowiednią treścią. Osoby wypełniające obowiązek zaleca się aby były ubrane w odzież patriotyczną (opaski patriotyczne, odzież, flaga narodowa) w celu zwrócenia na siebie uwagi, odbiorcy muszą wiedzieć, że nie jest to reklama banku lub szkoły. (…) Zachęcamy wszystkie środowiska patriotyczne do przyłączenia się do akcji, zainteresowanych proszę o kontakt. Akcja będzie trwała 8-12 miesięcy.

Udział w przedsięwzięciu zadeklarowało ponad 30 miejscowości, w tym wiele lokalnych grup patriotycznych. Prócz oczywistego elementu kontrpropagandy, akcja aktywizuje ludzi młodych, którzy mają dość medialnego bełkotu i systemowego zakłamania. Pokazując im alternatywę, wydarzenie już odniosło sukces.

Więcej informacji na: malopolscypatrioci.org.pl oraz na facebooku

Portal 3droga.pl obejmuje akcje swoim patronatem.

One thought on “MP: Polska Rzeczywistość

  1. nie ma czegoś takiego jak rząd Polski to co widzimy to grupa marionetek na usługach masonów zwykli ale dobrze zorganizowani mafiozi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *