Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Pomocna Dłoń dla Serbów 2.0- relacja ze zbiórki dla Serbów w Kosowie

W obliczu tego, jak na kontynencie europejskim, coraz silniejsze stają się zagrożenia dla europejskich Narodów, które mają charakter międzynarodowy i transgraniczny, polski nacjonalizm nie chce i nie może nie brać pod uwagę wydarzeń mających miejsce poza granicami naszego kraju. Ponieważ czy tego chcemy czy nie, ich skutki niejednokrotnie bezpośrednio nas dotyczą. Taki charakter ma właśnie między innymi sprawa Kosowa- bezprawnie wydartej przez Stany Zjednoczone, kolebki serbskiej państwowości.

Wychodząc z tego założenia: działacze Europejskiego Frontu dla Kosowa, wraz z członkami Stowarzyszenia Trzecia Droga zorganizowali już drugą edycję sztandarowej akcji odbywającej się pod hasłem: „Pomocna Dłoń dla Serbów 2.0”. Odbyła się ona pod patronatem portali: 3droga.pl, autonom.pl, Szturm i Kierunki.

Zakończyła się ogromnym sukcesem! Dzięki wydatnej pomocy wszystkich grup: Trzeciej Drogi, Patriotycznej Jagiellonii, Małopolskich Patriotów, pomorskiego ONR i Szturmowego Południa- udało nam się przekazać do Europejskiego Frontu dla Kosowa prawie 80 kilogramów rzeczy: wyprawek szkolnych, sprzętu sportowego, ubrań i zabawek.

W najbliższych dniach: wszystkie dary zostaną przekazane bezpośrednio do Kosowa, będziemy Was o tym informować na bieżąco!

Portal 3droga.plKierunki 2.0Autonom.plSzturm – miesięcznik narodowo – radykalny

Europejski Front dla Kosowa

Trzecia Droga

Szturmowe Południe

Patriotyczna Jagiellonia

Pomorscy Patrioci

Małopolscy Patrioci

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.