3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Warszawa: Praca w Polsce dla Polaków

Kolejny raz w dniu Święta Józefa Robotnika warszawskimi ulicami przeszli nacjonaliści upominając się o prawa pracowników. Na manifestacji zorganizowanej przez Autonomicznych Nacjonalistów pojawiło się kilkaset osób.

Na akcję rozpoczynającą się o godzinie 15.00 w Parku Saskim przybyło wielu przedstawicieli grup z całego kraju, nie mogło też zabraknąć delegacji Trzeciej Drogi. Zaczęto od krótkiego przemówienia organizatorów traktującego m. in. o kiepskiej sytuacji pracowników w Polsce, czy zdradzieckim pakcie TTIP (Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji), który negocjowany jest między władzami UE i USA. Następnie manifestacja ruszyła w stronę starówki, towarzyszyły jej okrzyki „godna praca to godne życie!”, „Nie zaciskaj pasa, zaciśnij pięść”.

Maszerujący wzbudzili niemałe zainteresowanie wśród przechodzących mieszkańców Warszawy i turystów. Coroczne zaznaczenie solidarności z pracownikami przez nacjonalistów pozwala powoli odrywać łatkę „socjalistycznego” święta pracy od dnia 1 maja i pokazywać, że  niedobór godnej i dobrze płatnej pracy jest problemem wielu Polaków

Zainteresowała Cię działalność naszej grupy? Masz jakieś pytania? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, nasi działacze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *