3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Skawina: Piąte urodziny Małopolskich Patriotów

4

15 sierpnia stowarzyszenie Małopolscy Patrioci, świętowało piątą rocznicę działalności. Obchody zostały zorganizowane przez stowarzyszenie Narodowa Skawina. Poza organizatorami uświetniły rocznicę grupy nacjonalistyczne i patriotyczne z całej Małopolski, w tym stowarzyszenie Trzecia Droga, grupy narodowe z Olkusza, Jaworzna, Borku Szlacheckiego i Bielan.

Świętowanie rozpoczęło się od przemarszu z Rynku w Skawinie na pobliski stadion, przypominając o rocznicy Bitwy warszawskiej okolicznościowymi okrzykami.
Na stadionie „TS Skawinki” rozegrany został turniej piłkarski w którym wzięło udział 8 drużyn, a licznie zgromadzona publika nie szczędziła gardeł w dopingowaniu. Mecze pomimo niesprzyjającej aury, były rozgrywane z ogromnym zaangażowaniem, a zwycięstwo w turnieju zapewniła sobie drużyna z Borku Szlacheckiego, wygrywając w finale z drużyną Bielan.

Po sportowej rywalizacji przyszedł czas na złożenie życzeń i podsumowanie działalności, a także wspólną integrację i świętowanie do późnych godzin wieczornych.

Dziękujemy Małopolskim Patriotom oraz Narodowej Skawinie za zaproszenie i ugoszczenie. Gratulujemy piątej rocznicy działalności i życzymy kolejnych lat wytrwałej pracy na rzecz Narodu.

5
2
3


1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *