3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga: Broń to Wolność!

Stowarzyszenie Trzecia Droga od początku 2016 roku prowadzi akcję Broń to Wolność! Naszym celem jest przekonanie polskiego społeczeństwa do tego, że prawo do posiadania broni jest podstawowym prawem człowieka, które towarzyszyło Polakom od wieków. Nie można czuć się w pełni wolny, w pełni bezpiecznym, wiedząc, że elitom rządzącym obsesyjnie zależy na rozbrojeniu Polaków. Chcemy posiadać prawo do obrony przed przestępcami, chcemy móc stanąć na wezwanie Ojczyzny w obronie jej granic, ale przede wszystkim chcemy być ludźmi wolnymi, którzy mają prawo posiadać narzędzie obrony, ale także doskonały przedmiot sportowej rywalizacji. Jeśli uważasz tak jak my, pomóż nam promować ideę przywrócenia dostępu do broni palnej Polakom. Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy, możemy pomóc Ci zorganizować spotkanie z ekspertami, takie jak miało miejsce w Krakowie:

Rozprowadzamy także materiały promocyjne akcji Broń to Wolność w postaci wlepek, ulotek i plakatów. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami! Liczy się każda pomoc i zaangażowanie. Rozmawiając ze swoimi znajomymi i przekonując ich, że danie broni Polakom nikomu nie zagrozi, a przeciwnie – uczyni kraj bezpieczniejszym miejscem, jesteś kroplą, która drąży skałę!                                                   4

Możesz nam także pomóc udostępniając nasz klip promujący akcję oraz używając hsztagu #BrońToWolność

 

Nie bez znaczenia są także środki, które pozwolą nam organizować kolejne spotkania popularyzujące strzelectwo także i w Twoim mieście! Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają możliwość do finansowego wsparcia naszej działalności:

Stowarzyszenie Trzecia Droga
DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
26175000120000000032268722

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *