3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga: Kartka dla Walusia

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Bez względu na prezentowane przez nas poglądy i osobisty stosunek do religii, bez wątpienia jest to czas, w którym nikt z nas nie powinien zostać pozostawiony sam sobie. Nikt nie powinien być teraz samotny, z daleka od domu i bliskich mu osób. Dlatego dziś my, członkowie i sympatycy stowarzyszenia Trzecia Droga, kierujemy swoje myśli do Janusza Walusia, który wciąż odsiaduje w więzieniu w Pretorii wyrok za zabójstwo, szkolonego w Związku Radzieckim, lidera afrykańskich komunistów Chrisa Haniego.

Janusz Waluś urodził się 14 stycznia 1953 roku w Zakopanem. 28 lat później wyemigrował on stamtąd do Republiki Południowej Afryki, gdzie dołączył do przebywającego tam już swojego ojca i brata. Niemal od razu zaangażował się tam w działalność polityczną po stronie nacjonalistycznych działaczy Afrykanerskich, podejmując rękawicę w okresie destabilizacji i szalejących przemian w tym kraju. Oddał całe swoje serce dla kraju który go przyjął w czasie istnienia dyktatury komunistycznej w naszym kraju. To samo w sobie musi zasługiwać na nasz szacunek i poważanie.

Dlatego dziś chcemy przypomnieć i spopularyzować jego postać. W miarę naszych własnych możliwości pragniemy oczyścić jego historię z poprawnościowych i zwyczajnie lewackich kłamstw i półprawd. Naszą akcją chcemy pokazać, że jego historia w pewnym sensie nie skończyła się wraz z wyrokiem skazującym. Tylko ma swój dalszy ciąg. W Południowej Afryce biali farmerzy są masowo atakowani, a miejscowe parlamenty przyjmują ustawy otwarcie skierowane przeciwko nim. Wszystko to dzieje się przy niemej zgodzie międzynarodowej opinii publicznej. Rasizm przeciwko Białym jak widać nie stanowi problemu. Pamiętajmy że kto nie reaguje ten na zbrodnię przyzwala. Będziemy o tym pisać i to nagłaśniać, co jak mamy nadzieję stanie się początkiem kolejnych kampanii prowadzonych przez nasze środowisko w tym temacie.

Niezwykle miło nam poinformować, że patronat medialny nad naszą akcją objął portal Kierunki i miesięcznik narodowo-radykalny Szturm. Serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obserwowania i udziału w naszym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2009922482605404/

Kartka dla Walusia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *