3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga Kielce: Finał zbiórki szkolnych wyprawek dla dzieci

Od samego początku swojej działalności, stowarzyszenie Trzecia Droga Kielce razem z przyjaciółmi zrzeszonymi w grupie Kieleccy Patrioci, za swój główny cel obrało nie pikiety, marsze, czy protesty lecz postawiło na realną pomoc dla Rodaków, którzy zostali porzuceni i zostawieni sami sobie przez obecnie panujący System. Dlatego niejednokrotnie już organizowaliśmy zbiórki ubrań do Caritasu, zakrętek w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej,  a 1 czerwca bieżącego roku, przekazaliśmy 12 kartonów zabawek, kredek i książeczek do kieleckich placówek wychowawczych.

Idąc za ciosem, w pierwszych dniach sierpnia ogłosiliśmy rozpoczęcie zbiórki szkolnych wyprawek dla dzieci pochodzących z potrzebujących rodzin. Przez cały miesiąc, nasi aktywiści byli na 100 procent zaangażowani w akcje propagując ją za pomocą wszelkich dostępnych dla nas środków. Otrzymaliśmy wiele darów nie tylko od osób prywatnych, lecz także od hurtowni: DandA, Em-Jot i od kieleckich Wodociągów. Za co serdecznie, w imieniu wspartej przez nas rodziny, dziękujemy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, udało nam się przygotować pełną wyprawkę dla dwójki dzieci (tornistry, w sumie około 60 zeszytów, piórniki, kredki itd.) Resztę darów (w sumie było ta parę kartonów) przekazaliśmy do jednej z kieleckich szkół, gdzie w porozumieniu z pedagogiem, trafią one do najbardziej potrzebujących uczniów z naszego miasta.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zaangażowanie w prowadzoną przez nas akcje. Po raz kolejny pokazaliśmy, że bez względu na panującą obecnie mentalność jesteśmy w stanie zebrać się i zrobić coś razem dla innych ludzi. Tam gdzie nie dociera System i Polak pozostawiony jest samy sobie, tam znaleźć musimy się my oferując mu pomocną dłoń i rozwiązanie jego problemów. To nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja tego typu. Solidaryzm naszą bronią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *