3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga Kielce: Nacjonaliści w hołdzie Bohaterom!

Polscy Żołnierze walczący podczas II Wojny Światowej, członkowie Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, polscy partyzanci i Żołnierze Wyklęci to dzięki nim żyjemy dzisiaj w Polsce, w której możemy mówić po polsku i żyć jak Polacy. Wdzięczność za ich wysiłek i za testament jaki pozostawili nam po sobie nakłada na nas obowiązek pamięci i dbałości o miejsca ich pochówku ich pamięci.

Dlatego kieleccy nacjonaliści udali się na miejscowy Cmentarz Partyzancki by posprzątać groby bohaterów i poświęcone im pomniki. Odwiedziliśmy groby żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, Armii Krajowej i Wojciecha Szczepaniaka, bohaterskiego młodego harcerza, który został rozstrzelany przez Niemców za swoją działalność dla Podziemia.  Prace zakończyliśmy odmówieniem modlitwy za zmarłych.

Pamięć to twarda skała. Na fundamencie przeszłości, chcemy budować przyszłość. Tak by najlepsze wartości i postacie z lat ubiegłych służyły nam dziś swoim przykładem jako wzór właściwych postaw w walce o Wielką Polskę. Zapraszamy do nas każdego kto chciałby wspomóc takie działania jak te! Cześć i Chwała Bohaterom!

10521483_673334739430413_1765278751716821948_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *