3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga Kielce: Pomoc dla potrzebujących!

Narodowy radykalizm jest ideą, która nas prowadzi i dodaje nam sił. W sytuacji gdy jego żywotność ogranicza się tylko do akcji historycznych, upamiętniania ważnych historycznych dat w formie czy to marszy czy też pikiet, to szybko się on wypacza i staje się swoją karykaturą. Jeśli nasza droga, jeśli nasz nacjonalizm ma mieć sens to w ślad za nim musi iść konkretna praca dla Narodu, związana z pomocą dla jego najsłabszych członków.

Już po raz drugi, działacze kieleckiej Trzeciej Drogi zorganizowali zbiórkę odzieży dla osób najbardziej potrzebujących. Ponad pięćdziesiąt ręczników, trzydzieści par obuwia i wiele innych ubrań trafiło do siedziby Caritas Diecezji Kieleckiej. Gdy zdaliśmy wspomniane już rzeczy pracownikom Caritasu, napotkaliśmy ludzi, którzy znali już nas z ostatniej wizyty: teraz też poprosili nas nacjonalistów o niezbędne im do życia produkty.

Dodatkowo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, przekazaliśmy tysiące plastikowych zakrętek, które posłużą do ratowania życia i zdrowia biednych dzieci. Jak widzimy, wcale nie potrzeba zasobnego konta i specjalnej Fundacji by móc pomagać innym. Uważasz, że to ma sens? Chciałbyś wesprzeć takie działania? Serdecznie zapraszamy!

10521483_673334739430413_1765278751716821948_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *