3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga Kielce przeciwko imigracji

W ostatnim czasie sprawa niekontrolowanej imigracji do Europy stała się bardzo gorącą sprawą. Unia Europejska, dusząc wszelki sprzeciw zapowiedziała wdrożenie systemu, który będzie narzucał krajom członkowskim przyjęcie imigrantów wbrew ich własnej woli. Niekończące się wyprawy uchodźców zaczęły być problemem dotykającym już nie tylko Francję, Niemcy czy Szwecję, ale je zasięg sięgnął znacznie dalej: do krajów Europy Środkowo- Wschodniej.

W związku z tą niebezpieczną dla nas i dla naszych Rodaków sytuacją, w całym kraju odbyły się protesty przeciwko przyjmowaniu wspomnianych wcześniej „uchodźców”. W Kielcach odbył się marsz pod hasłem „Kielce przeciwko islamizacji Polski” zorganizowany przez Brygadę Świętokrzyską Obozu Narodowo Radykalnego. Manifestacja przeszła z placu S. Moniuszki, spod pomnika Henryka Sienkiewicza do Pomnika Niepodległości przy Dworcu PKP. Był to sprzeciw wobec polityki migracyjnej rządu Ewy Kopacz, na którym pojawiło się ponad 600 osób, a podczas całego marszu wznoszono hasła antyislamskie, między innymi “Kielce miastem bez Islamu”, czy “Polska dla Polaków”. W akcji wzięła także udział 20 osobowa delegacja członków i sympatyków organizacji Trzecia Droga Kielce

Musimy pamiętać, że jeśli mamy już kogoś sprowadzać i komuś pomagać, to przede wszystkim polskim repatriantom, którzy naszą Ojczyznę musieli opuścić w czasie II wojny światowej i zostali deportowani. A skoro mniejsze od nas państwa, jak Słowacja, Czechy czy Węgry były w stanie powiedzieć stanowcze NIE przyjmowaniu imigrantów, to Polska też powinna pójść za ich przykładem i bronić swojej suwerenności zamiast ją sprzedawać za uśmiechy kanclerz Merkel, Jose Manuela Barroso czy Donalda Tuska. Dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie nas w tak słusznej sprawie, a organizatorom gratulujemy protestu.

Zdjęcia: Wojciech Zapała/ inne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *