3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga stowarzyszeniem ogólnopolskim!

Po kilku miesiącach zabiegów, 20 stycznia Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego, Stowarzyszenie „Trzecia Droga” nadając numer KRS naszej organizacji: 0000597212.
Dzięki temu rozpoczyna się kolejny etap działalności Stowarzyszenia, które uzyskało osobowość prawną i stało się organizacją ogólnopolską. To oczywiście nie koniec naszego rozwoju, wkrótce będziemy informować Was o kolejnych planach i działaniach.

Jakie praktyczne korzyści płyną z rejestracji w KRS?

Po pierwsze Stowarzyszenie „Trzecia Droga”, może oficjalnie działać na terenie całej Polski, dlatego też zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby oraz grupy do nawiązania współpracy.

Chcecie dołączyć do naszej grupy, bądź chcielibyście wspierać nas jako grupa nieformalna? Skorzystajcie z naszego formularza i skontaktujcie się z nami. Chcemy docierać z naszą ideą w każdy zakątek Polski.

Dołącz do nas

Jeżeli natomiast chcielibyście wesprzeć nas finansowo, bądź udzielić nam wsparcie w konkretnych akcjach jak np. w akcji „Broń to wolność” w ramach, której chcemy przeprowadzić kilka konferencji na terenie całej Polski oraz rozprowadzać materiały dotyczące  upowszechnienia dostępu do broni oraz edukacji w tym zakresie, to możecie przekazać nam darowiznę na cele statutowe, bądź darowiznę na konkretną akcję:

Stowarzyszenie „Trzecia Droga” w Krakowie,
Bank Raiffeisen Polbank, nr konta:  26175000120000000032268722
z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”.

Możecie również wesprzeć naszą działalność wysyłając do nas swoje teksty, na stronę Stowarzyszenia, którą jest portal 3droga.pl. Teksty kierujcie na adres e-mail: redakcja@3droga.pl.

Jeżeli chcecie zapoznać się z poglądami prezentowanymi przez Trzecia Drogę (wkrótce opublikujemy statut Stowarzyszenia), polecamy lekturę:

Deklaracja Ideowa

Zarząd Stowarzyszenia „Trzecia Droga”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *