3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga: W hołdzie powstańcom warszawskim

W dniu 01.08 jak co roku w całej Polsce o godzinie 17.00 zawyły syreny alarmowe. O tej godzinie dokładnie 77 lat temu mieszkańcy Warszawy rozpoczęli heroiczny i romantyczny zryw znany dziś jako Powstanie Warszawskie. Mimo heroicznej postawy żołnierzy i mieszkańców powstanie upadło po 63 dniach zaciętych walk w osamotnieniu, bez pomocy ze wschodu i opuszczeniu przez zachód.

Nasi działacze oraz członkowie zaprzyjaźnionych z nami grup nacjonalistów i patriotów z całej Polski oddali hołd powstańcom warszawskim i wszystkim tym, którzy polegli 77 lat temu w ruinach naszej stolicy.

Warszawa

Aktywiści naszego stowarzyszenia z Warszawy, przy gościnnym wsparciu działaczy z Nacjonalistycznego Szczecina i Socjalnej Alternatywy upamiętnili bohaterskich Powstańców Warszawskich!

Niech pamięć o nich nigdy nie zginie!

Obyśmy kiedyś byli godni takich przodków!

Trzecia droga, 3 droga

Bielsko-Biała

Nasi działacze oraz członkowie Narodowy Żor uczcili pamięć powstańców uczestnicząc w obchodach organizowanych w Bielsko-Białej.

narodowe żory, 3 droga

Częstochowa

Powstańcy zostali też uczczeni w Częstochowie! Działacze z zaprzyjaźnionej grupy Narodowa Częstochowa przygotowali okolicznościowy transparent i odpalili race!

Na miejscu był obecny także działacz śląskiego okręgu naszego stowarzyszenia.

narodowa częstochowa, 3 droga

Wrocław

Członkowie Socjalnej Alternatywy wzięli udział w obchodach rocznicy godziny W we Wrocławiu organizowanych przez lokalne struktury Obozu Narodowo Radykalnego.

socjalna alternatywa

Gniezno

Działacze Socjalne Alternatywy z Gniezna rownież udali się na miejskie obchody, a następnie odwiedzili grób kombatantki z Gniezna, która podczas Powstania Warszawskeigo walczyła w batalionie „Parasol”.

Socjalna alternatywa

Toruń

O Powstańcach nie zapomniano także w Toruniu. Działacze Narodowego Torunia byli obecni na lokalnych uroczystościach!

narodowy toruń

Barykada

Członkowie Barykady, grupy zrzeszającej polskich nacjonalistów poza granicami naszej Ojczyzny powstanie uczciła artystycznie, publikujemy plakat wykonany przez jednego członka Barykady

powstanie warszawskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *