3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wieliczka wolna od dewiacji!

Od połowy kwietnia b.r. działacze Trzeciej Drogi Wieliczka intensywnie prowadzą akcję pod nazwą „Wieliczka wolna od dewiacji!”. Impulsem do rozpoczęcia działań była sprawa 21-letniej homoseksualistki, uczennicy wielickiego technikum, która stosuje terapię hormonalną mającą upodobnić ją do mężczyzny, każe zwracać się do siebie w rodzaju męskim oraz – przy aprobacie dyrekcji – obnosi się ze swoimi zaburzeniami, opisana na łamach „gazety wyborczej”.

Głównym elementem kampanii była dystrybucja materiałów mających uświadomić mieszkańców Wieliczki oraz rodziców i dzieci mogące uczęszczać do wielickich szkół o panujących w nich obyczajach. Treść ulotki:

Wieliczka wolna od dewiacji!

Jeden z ogólnopolskich dzienników opisał przypadek 21-letniej lesbijki, uczennicy ostatniej klasy technikum mieszczącego się w PCKZiU w Wieliczce („Kampus Wielicki” – dawny Zespół Szkół Zawodowych). Dziewczyna nie tylko stosuje terapię hormonalną mającą upodobnić ją do mężczyzny, ale również każe zwracać się do siebie „Maks” i mówić o sobie w rodzaju męskim. Podczas oficjalnego balu studniówkowego uczennica ubrana była w męski garnitur, a tradycyjnego poloneza odtańczyła ze swoją homoseksualną partnerką.

Jako mieszkańcy Wieliczki wyrażamy swój zdecydowany sprzeciw wobec przyzwolenia i idącej za nim promocji zachowań homoseksualnych w przestrzeni publicznej, jaką niewątpliwie jest szkoła. Przyzwolenie dyrekcji z p. Filiciakiem na czele na epatowanie przez uczniów zaburzeniami osobowości, tożsamości płciowej oraz skłonnościami homoseksualnymi budzi głęboką troskę o los naszych młodszych kolegów oraz dzieci, które w przyszłości mogłyby uczęszczać do wielickich szkół.

Homoseksualiści, pedofile i zboczeńcy przejawiający inne skłonności powinni zostać objęci opieką lekarzy psychiatrów i psychologów, dzięki czemu mogliby w przyszłości powrócić do społeczeństwa. W takiej sytuacji skandalem jest, że przedstawiciele szkoły pochlebnie wypowiadają się o „zmianie płci” i chwalą się tym na łamach gazet.

W polskich szkołach, zakładach pracy, na uczelniach, osiedlach i ulicach nie ma miejsca dla promowania dewiacji. ZAKAZ PEDAŁOWANIA!

Oprócz dystrybucji papierowych ulotek o akcji informowano również w Internecie. Statystyki wskazują, że elektroniczna wersja broszury, udostępniona na profilu facebookowym wyświetlona została prawie 10 tysięcy razy. Spotkało się to ze sporym odzewem ze strony homoseksualistów i innych dewiantów oraz sfrustrowanych, mało urodziwych dziewczynek z okolicznych wiosek. Krzewiciele „miłości i tolerancji” grozili nam m.in. gwałtem na dzieciach, nie zabrakło również klasycznych hejtów spowodowanych bólem dupy pederastów. Oczywiście wszystko na facebooku, jak na antysystemowych anarchistów przystało.

Wieliccy Nacjonaliści odwiedzili również szkołę, która opisana została jako oaza tolerancji na morzu homofonicznych nastrojów. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć kilkunastometrowej flagi „Zakaz pedałowania”, która niesiona była również podczas kontry wobec parady środowisk homoseksualnych organizowanej w Krakowie 16 maja b.r.

Trzecia Droga – Wieliccy Nacjonaliści WWW.fb.com/3droga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *