3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wrocław, Gniezno, Poznań: Nacjonaliści upamiętnili ofiary Stanu Wojennego

Pomimo śmierci i cierpienia spowodowanego przez komunistyczne ideologie na całym świecie, wciąż pojawiają się osoby, które nie tylko usprawiedliwiają ten system, ale wręcz go gloryfikują.

Niestety tego typu osoby, możemy znaleźć także w naszym kraju, który tego czym jest komunizm doświadczył na własnej skórze. To nie tylko tak zwane „piwniczaki”, ale również osoby, które brylują w demoliberalnym mainstreamie. Partia Razem, Antifa i reszta środowiska liberalnej lewicy, pomimo tego, że jest jedynie psem na smyczy korporacji, wciąż snuje swoje chore wizję i promuje te chore idee na ulicach i w przestrzeni internetowej, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji natury prawnej.

Dlatego też działacze Trzeciej Drogi razem z Socjalną Alternatywą i wrocławskim oddziałem ONRu zorganizowali akcje plakatową, której celem było zarówno upamiętnienie ofiar stanu wojennego (akcja miała miejsce 13.12), ale również przypomnienie polskiemu społeczeństwu o tym do czego prowadzi komunizm i, że jego miłośnicy w pełni legalnie działają.

Zapytaj ojca do czego prowadzi komunizm!

Socjalna Alternatywa:(https://t.me/antykapitalizm)

Trzecia Droga:(https://www.facebook.com/StowarzyszenieTD)

ONR Wrocław:(https://www.facebook.com/
dolnoslaskainicjatywanarodowa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *