3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zaproszenie na I Świętokrzyski Marsz Niepodległości

11 listopada już na trwałe wpisał się w kalendarz nacjonalistów, stając się dniem, w którym mają miejsce największe manifestacje narodowe, gdzie prócz haseł historycznych wznosi się te w jasny sposób krytykujące naszą obecną rzeczywistość. W tym roku, obchody zaczniemy znacznie wcześniej bo już 7 listopada! Po raz pierwszy, świętokrzyskie środowisko narodowe i kibicowskie zebrało się razem by uczcić bohaterów, pokłonić się Polsce i zadbać o Jej los!

7 listopada 2015 roku, kieleckimi ulicami przejdzie I Świętokrzyski Marsz Niepodległości. Po raz pierwszy w historii naszego miasta, całe środowisko narodowe i kibicowskie: Trzecia Droga Kielce, Obóz Narodowo Radykalny, Młodzież Wszechpolska Świętokrzyskie, Kibice Razem Korona Kielce zgromadzi się razem, by tu na kieleckich ulicach, wspólnie uczcić pamięć naszych Bohaterów i pokłonić się Polsce w 97 rocznicę odzyskania przez nią Niepodległości.

Data 11 listopada nie jest dla nas kolejną zwykłą rocznicą. To dzień szczególny, symbol szczególnie ważny dla każdego, dla kogo Ojczyzna jest ważniejsza od wszystkiego innego. Dzięki temu listopad staje się także doskonałą okazją do tego by podkreślić w jak trudnej sytuacji znalazła się Polska i wykrzyczeć prawdę o Systemie i sprzedajnych politykach, którzy gnębią nasz Naród!

Mamy prawo do życia w silnym i niezależnym kraju! Dlatego przyjdźmy na marsz i pokażmy że naszego głosu nie da się zignorować. Widzimy się 7 listopada spełnijmy swój obowiązek jaki nałożyli na nas nasi Bohaterowie! Czołem Wielkiej Polsce!

I Świętokrzyski Marsz Niepodległości wyruszy w najbliższą sobotę, 7 listopada o godzinie 17.00 z Placu Wolności. Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w tym wydarzeniu. Niech tegoroczne obchody Święta Niepodległości będą wyjątkowe, widzimy się w Kielcach- razem pokłońmy się Polsce!

https://www.facebook.com/events/495597433949017/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *