3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Zaproszenie na manifestacje „Kraków Przeciwko Islamistom”

Już kolejny raz, teraz w angielskim mieście Manchester, pokazano nam, że obecnie coś takiego jak bezpieczeństwo Europy po prostu nie istnieje. Służby specjalne krajów europejskich hodują sobie grupy terrorystyczne, których używają jako narzędzi do rozgrywania swoich interesów na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce, a potem odnoszą spektakularne porażki w dziedzinie zapobiegania aktom terrorystycznym. To co jest najbardziej smutne z tego wszystkiego to to, że konsekwencje ich błędów przeważnie ponoszą zwykli ludzie, często dzieci, które płacą za nie najwyższą cenę. Płacą za nie swoim życiem. Jednak nawet litry przelanej krwi, nie są w stanie przekonać europejskich elit, by zawróciły swoje kraje z drogi wiodącej prosto do przepaści. Dlatego potrzebna jest presja ludzi. Konkretna, nieustająca presja, która już nie raz pokazała jak wielką ma moc przekonywania. Polska musi po raz kolejny dać przykład innym. Dlatego zapraszamy na manifestacje do Krakowa, która odbędzie się pod hasłem: „Kraków przeciw islamistom”. Jak możemy przeczytać na wydarzeniu utworzonym w serwisie społecznościowym Facebook:

W skutek licznych ataków terrorystycznych zamordowano kilkaset osób, w tym również Polaków. Te wydarzenia wywołują wśród naszego środowiska bunt przeciwko prowadzonej przez unię europejską polityce imigracyjnej.

W czasach, gdy Europa pogrążona jest w chaosie, przesiąknięta licznymi ofiarami jeden z ostatnich bastionów Europy, którym jest Polska musi ponownie przemówić!

Spotykamy się 3 czerwca o godzinie 18:00 na Rynku Głównym w Krakowie przy Pomniku Adma Mickiewicza aby wspólnie protestować przeciwko biernej postawie rządzących unią europejską.

Wszystkie stowarzyszenia, organizacje oraz osoby zainteresowane współorganizacją manifestacji prosimy o kontakt.

3 czerwca, godzina 18.00, Rynek Główny w Krakowie. Redakcja 3droga.pl, w imieniu wszystkich czytelników naszego portalu i sympatyków naszej organizacji, serdecznie zaprasza na to wydarzenie. Europa Wolna od Islamu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/649734465215147/?ref=br_rs

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *