3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Żory: Odbył się zjazd stowarzyszenia Trzecia Droga

W dniach 26-28 sierpnia w Żorach w województwie śląskim odbył się zjazd stowarzyszenia Trzecia Droga. Kongres programowo-polityczny w tym roku połączony był także z obozem sportowym dla działaczy.

Aktywiści naszego stowarzyszenia spędzili weekend na malowniczym Śląsku, brali udział w treningach sportów walki i samoobrony, odbywali wycieczki krajoznawcze, zacieśniali więzi braterskie oraz co najważniejsze omówili najważniejsze sprawy dotyczące naszego stowarzyszenia.

Trzecia Droga, 3droga

Na kongresie każdy pełniący funkcję kontrolną zdał raport ze swojej działalności i przedstawił plany na następny rok. Kongres rozpoczął się od wystąpienia Prezesa stowarzyszenia, następnie swoje sprawozdania przedstawili koordynatorzy każdego z regionów. Ostatnie wystąpienie, które wygłosił redaktor naczelny portalu 3droga.pl, dotyczyło działalności i funkcjonowania tego projektu. Piastowanie wysokich stanowisk w Naszej organizacji, wiąże się przede wszystkim z odpowiedzialnością i tego wyraz można było zobaczyć na naszym kongresie.

Poza częścią merytoryczną zadbaliśmy także o nasze ciało. Przeprowadzone zostały dwa treningi, pierwszy trening „stójkowy” w plenerze oraz drugi „w parterze” na macie w sali sportowej.

Każdy z działaczy, którzy pojawili się na obozie, otrzymał pamiątkową koszulkę z motywem rzymskiego sztandaru. Czas spędzony w gronie działaczy przyjaciół jednej organizacji zahartował nas do dalszego działania.

Dziękujemy ogromnie wszystkim, którzy pojawili się na naszym zjeździe, a szczególnie tym, którzy włożyli wkład w jego organizację Liczymy, że te dobrze spędzone chwilę przełożą się na naszą dalsza aktywną pracę i sumienną realizację naszych planów. Każdy z nas opuścił Żory z gorącym postanowieniem działania, przeświadczeniem, że musimy pilnować Polski i żarliwie działać dla naszej idei.

Razem tworzymy jedną siłę, która wykuwa nowy nacjonalizm!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *