3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Angelika Nowak: Nacjonalista- jaki to człowiek?

Już na pewno wiele razy na łamach nacjonalistycznych gazet i portali poruszano ten temat.  Jednak mimo tego,  zwykli ludzie wciąż nie mają pewnego obrazu i nadal mylą wykreowany przez media obraz narodowca  z rzeczywistością. Często nawet bliskie nam osoby, z grona znajomych nie do końca wiedzą kim naprawdę jesteśmy i czym dokładnie się zajmujemy na co dzień. To właśnie ta sytuacja w szczególności skłoniła mnie do napisania tego tekstu.

Ludzie przyzwyczajeni są do opinii o nas, której autorem są reżimowe media. „Prawda” płynąca z telewizji czy z gazet,  przypisała nacjonaliście zestaw pewnych cech, które mają się od razu kojarzyć każdej zwykłej osobie z faszyzmem, nazizmem i ogólnie najgorszym możliwym złem na świecie. Osoba miłująca swoją Ojczyznę, mająca idee i walcząca o Wolną Polską niezależnie od wieku i płci tak naprawdę dla mediów jest „chuliganem”, „bandytą”, „faszystą” i tak dalej, którego jedyną zasługą jest to, że „niszczy on swój własny kraj”. Niestety propaganda i manipulacja istniała zawsze i istnieć będzie jeszcze długo. Jednakże człowiek jest istotą rozumną i powinien mieć swoje zdanie i nie ulegać tak łatwo wpływom innych. Za przykład warto podać sytuacje sprzed paru dni. Cofamy się  do Krakowa. Na Marsz Wolnej Polski. Jak napisał pewien szmatławiec:

„Jeszcze przed marszem Wolnej Polski przy miejscu zbiórki pojawiły się sylwetki trupów innej religii namalowane na Placu Wolica” chodzi tu o lewackie graffiti przypisane nam, które było już godzinę przed naszą zbiórką. Czytajmy dalej: „Zanim wyruszyli na Marsz Niepodległości z okazji święta 11 listopada w Krakowie, transparentami odgrodzili fragment placu Wolnica. Po pochodzie w tym miejscu została „niespodzianka”, którą namalowali wiślaccy kibice. To sylwetki ludzi innych wyznań namalowane jak trupy w miejscu zbrodni.” To „trupy” pojawiły się przed czy po? I kto je namalował? Ta kiepsko zmontowana prowokacja ma jeden jasny cel: po to by znów pokazać, że wina leży po naszej stronie, po stronie tych złych „chuliganów”. Dalej czytamy:

„Dziś wiadomo, co tam zostawili – sprejem namalowali dziewięć „trupów” ludzi innych wyznań. Obok nich jest napis „Nacjonalizm zabija”. Trupy mają domalowane m.in. gwiazdę Dawida i półksiężyc. Czerwoną farbą zaznaczono odpryski krwi, żeby pokazać, jak skończą wyznawcy religii innych niż chrześcijańska. Kolumna przemaszerowała po chodniku, depcząc je po drodze”

Kolejne pytanie: czy osoba pisząca ten tekst była w pełni władz umysłowych czy nie? Przecież to kwestia elementarnej logiki, który dziennikarz wpadł na to, żeby nacjonaliści malowali graffiti przeciwko sobie? Z całą pewnością nasze działania i poglądy są tak złe, że giną od nich ludzie a dzieciom wypadają zęby 🙂 Tylko gdzie dowody?

Podsumowując tą smieszną a zarazem żałosną sytuacje, pytam dalej: dlaczego nikt nie mowi o młodych i starszych ludziach, kibicach różnych klubów i o rodzinach z dziećmi,  które to zebrały się w tym dniu by wspólnie oddać cześć i chwałę Bohaterom, by móc razem odśpiewać hymn naszej Ojczyzny i kontynuować walką o Wolną Polskę. Dlaczego? Ponieważ prawda się nie sprzedaje. Jeśli nie ma zamieszania to nie ma zarobku. To nie do pomyślenia, dla lewackiego dziennikarza, żebyśmy byli jednak normalnymi ludźmi i do tego akceptowanymi przez innych. Dlatego wolą robić ludziom wodę z mózgu i czerpać z tego zyski. Takich przykładów jest wiele, a z roku na rok będzie ich coraz więcej. Tylko od Was samych, zależy to czy w nie uwierzycie!

Ludzie naprawdę są nieświadomi tego co my robimy, jakie mamy cele i poglądy i jakimi jesteśmy ludźmi. Nikt w mediach nie powie ile musimy przejść by móc wyrazić swoje zdanie. Ile nas czeka przy tym trudów i wyrzeczeń. Czy gdziekolwiek jest mowa o tym że pielęgnujemy historie naszego kraju, pamiętamy o bohaterach i ich czynach? Czy zwyczajne gazety napiszą o akcjach charytatywnych, o sprzątaniu grobów czy też spotkaniach z kombatantami? Dlatego to my sami musimy zatroszczyć się o to by nas postrzegano zgodnie z prawdą! Musimy zatroszczyć się o to by dotrzeć do ludzi z naszą ideą i z naszymi poglądami! Nikt nie jest idealny, my tez nie ale mamy swoje zasady, poglądy które zasługują na to by były one doceniane. Bo naszym celem jest Wolna Polska! I dla nas to rzecz święta! Nacjonalista to człowiek, który nie idzie ślepo za tłumem, nie wierzy w złudne obietnice, nie zadowala go świat manipulacji i fałszu. Dlatego zamiast słuchania innych, zachęcam pytać u źródeł. Warto nie być marionetką w rękach innych, tylko osobą myślącą która ma swoje zdanie i kiedy trzeba powie NIE , by tylko społeczeństwo znało prawdę.

Dalej nie wierzysz? Dalej nie rozumiesz? Przyjdź na nasze akcje, zamiast papugować środki masowego przekazu. Własne doświadczenia i zdanie jest o wiele lepszym źródłem wiedzy aniżeli wieczorne widomości przed tv. A mediom gratuluje braku logiki i zdolności aktorskich. Psy szczekają, karawana jedzie dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *