3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Bartosz Biernat: Plagiatowcy

plagiatowcy, bartosz biernat

W rozmowach z świeżo upieczonymi patriotami, których można teraz spotkać na każdym kroku, często słyszę zdanie tak oderwane od smutnej rzeczywistości, że słysząc je nigdy nie wiem czy śmiać się nad naiwnością mojego szanownego rozmówcy, czy może nad nią płakać. To zdanie to: „u nas, by to nie przeszło“. Znacie to, prawda? Spokojne głowy od lat, zadufane w swoim wąskim środowisku, myśląc, że mają na cokolwiek wpływ, pozwalają Systemowi na kolejne upokorzenia naszego Narodu, czy patrząc szerzej- Cywilizacji Łacińskiej.

Coś nie do pomyślenia pokolenia temu, dziś jest dla uważnego obserwatora codziennością. Staliśmy się kulturalną karykaturą naśladowców. Oczywiście kultura Europy jest w odwrocie poprzez lata niszczenia ducha i umysłów pokoleń Europejczyków. Tyle, że to usprawiedliwienie wydaje się być jednak trochę na wyrost. Co stało się z dumnymi ludźmi, którzy swój naród, Boga, honor, sprawiedliwość, rodzinę, kulturę, pracę brali za coś tak naturalnego, że zupełnie niezagrożonego. System zamiast cywilizacji europejskiej, wprowadza w naszych społeczeństwach wielokulturowość, która tak naprawdę jest odwróconą kulturą wobec tej chrześcijańsko- klasycznej. Skutki tego są opłakane i niestety widoczne na ulicach wszystkich europejskich miast. Wbrew temu co mówią entuzjaści bawełnianego patriotyzmu, „przeszło“ praktycznie wszystko co nowa cywilizacja chciała, żeby przeszło. A my, potomkowie białych dumnych Europejczyków, tworzących świat i mogących uczciwie z góry patrzeć na inne kultury niepozbawione piękna, czym się staliśmy? Najniższą kategorią nowej cywilizacji. Plagiatorami.

Świat stanął na głowie i niestety nie jest to już tylko pusty slogan. Dziś to biali kalkują murzynów. Jeszcze stosunkowo niedawno, dla nikogo nie było wątpliwości, że czarni nie są w stanie nic wnieść do piękna mozaiki światowej stojąc na żenującym poziomie intelektualnym. Jak się okazało, to biali zrównali się z nimi, nie odwrotnie i to europejskie narody, patrzą na murzynów z kompleksami. Nie mówię o politycznej poprawności, ta oczywiście jest niejako narzucona strachem i wywołaniem bzdurnych wyrzutów sumienia. Mówię o sposobie życia, w którym najważniejszy jest pieniądz, a charakteryzuje ją próżność. chciwość, niewytłumaczalna przemoc i bezdenna głupota. Żeby była jasność nie mówię, że to cechy tylko murzynów, mówię tylko, że niczym się od nich obecnie nie różnimy. Ba! Dziś młode pokolenie to na nich, a nie na swoich przodków patrzy z podziwem i zazdrością. Spójrzcie jak młode dziewczęta z zachwytem patrzą na czarnych przybyszów, a potem spójrzcie jak gimnazjalni chłopcy się do nich upodabniają.
Tragizm.

Ci sami gimnazjalni chłopcy równie chętnie upodabniają się do dziewcząt. Cechy męskie zostały zastąpione w ich hierarchii wartości narcyzmem i egoizmem. Zapatrzone w siebie masy, padające na kolana tylko przed lustrem i nie myślące o niczym więcej niż czubek własnego nosa to kolejne naśladownictwo. Mężczyźni postanowili podrabiać kobiety. Kobiety mężczyzn. Kolejny cios dla rodzinnego ładu w Cywilizacji Łacińskiej.

Upodobnione do murzynów społeczeństwo, w którym trudno odróżnić płeć jego przedstawicieli mogłoby, oprzeć swój ratunek na Kościele, gdyby nie kolejne naśladownictwo. Katolicy bowiem, postanowili kopiować heretyków. Kolejne błędy otwierania się na świat, mentalności, w której religia absolutnie nie powinna przeszkadzać w „byciu sobą“ (bo to w nowej cywilizacji jest wielka, ale nieokreślona przecież wartość), a tylko pomagać spowodowała, że katolicyzm nowej fali stał się kolejnym nurtem systemowym. Oczywiście nie wolno zapominać o II Soborze Watykańskim i działalności masonerii w nim, ale tak jak wyżej wymienione przykłady, rzecz rozpoczęta przez System przerażająco łatwo przedarła się i stała się naturalnym stanem rzeczy dla większości tych, przeciw którym została ona skonstruowana.

Wydaję się, że kopiują system tylko Ci, którzy trwają godzinami przed TVNowską propagandą. Tymczasem naśladownictwo można zaobserwować najłatwiej wśród organizacji patriotycznych, które tak bardzo plagiatują rozwiązania systemowe, że nie da się odróżnić ich od niego. Wiem, że młodzi patrioci marzą o tym, żeby przestać być pogardzanym wariatem, a zacząć kroczyć ścieżka chwały i powszechnego podziwu. Niestety dziś podziw wzbudza urzędnik z teczką mający na celu wprowadzać unijny ład w regionie Nadwiślańskim. Kopiowanie rozwiązań, które proponuje system w patriotycznej wersji niestety prowadzi do drogi Romana Giertycha i jego żołnierzy. Zwykłej, brudnej prostytucji.

System zabrał nam wszystko. Ma obecnie w Europie swoje superpaństwo i państwa mu podległe, ma swój kościół i wiele jego odłamów i ma niestety swoje społeczeństwa, którymi steruje według uznania. Powinniśmy walczyć o wolność nie tylko marząc (choć to słuszne) o poderżnięciu wszystkich okupacyjnych gardeł, ale też, a może i przede wszystkim o odzyskanie naszych rodaków, którzy zatracili swoją tożsamość narodową, a także swój europejski charakter. Walczmy o prymat ducha nad materią. Walczmy o prawdziwą rodzinę. O prawdziwego mężczyznę i kobietę. O Białego Europejczyka. O zrzucenie mentalnych kajdan naszego Narodu, zanim zrzuci on kajdany formalne. Nacjonalizm to wolność. Na każdej płaszczyźnie życia społecznego. Wart jest każdego poświęcenia, dlatego zanim zaczniemy marzyć o władzy, zacznijmy marzyć o wspólnocie narodowej z naszymi Rodakami. Wierze, że po latach ciemności, nowa era „przejdzie“ wśród naszego społeczeństwa jeszcze łatwiej.

Oprawa graficzna: Resistance Arts

One thought on “Bartosz Biernat: Plagiatowcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *