3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Dělnická Mládež: Skrót programu

Od Redakcji: Prezentowany przez nas tekst jest kolejnym od naszych Czeskich przyjaciół, który otrzymaliśmy w ramach wymiany materiałów ideologicznych pomiędzy europejskimi grupami nacjonalistycznymi i jednocześnie jednym z wielu jakie jeszcze czekają w kolejce na publikacje. Zapraszamy do lektury: 

Oficjalny program Dělnická Mládež ma 10 punktów. Punkty te opisują zasady i inspiracje stojące za działaniami naszej grupy. Jednakże, nasza działalność wychodzi od pewnej ciągłości idei. Jest o tym mowa w preambule naszego programu, w której możemy przeczytać: „Głównym celem Dělnická Mládež jest zgromadzenie w swoich szeregach młodzieży o takich samych poglądach politycznych i społecznych”. Następną rzeczą, która jest również tam wspomniana to nasze motto: „Tożsamość, Młodość, Rewolucja”. I to właśnie te trzy słowa najlepiej pokazują sens „idei narodowych i socjalnych” oraz tej ciągłości idei. To nasz program ideologiczny.

TOŻSAMOŚĆ

Szara masa bez jakichkolwiek zasad. To najważniejszy cel, prowadzonej obecnie polityki zmierzającej do stworzenia jednego światowego Narodu pod przykrywką multikulturowej ideologii. Likwidacja pierwotnych mieszkańców Europy, poprzez niekontrolowaną imigracją stawia nas w obliczu wielu różnych problemów społecznych i religijnych. W sytuacji, gdy ludzie Europy są narażeni na ludobójstwo, mało kto z nich jest w stanie zobaczyć prawdę na temat otaczającej ich rzeczywistości. Kto w jakikolwiek sposób występuje przeciwko multikulturalizmowi, po to by bronić tożsamości krajowej lub europejskiej, jest prześladowany. W odpowiedzi na to, utworzono ten europejski ruch. Jesteśmy częścią tego ruchu w naszym kraju i jesteśmy także częścią nacjonalizmu na miarę XXI wieku. Nie chodzi tu w żadnym wypadku o stare i banalne zdanie: „Mój kraj jest lepszy od innych”. Tak to wyglądało w ciągu ostatnich stuleci i pozwólmy zostać temu zdaniu w tych latach już na zawsze. Europejski nacjonalizm XXI wieku mówi: „Szanuję więzi jakie są pomiędzy poszczególnymi członkami naszego Narodu i doceniam też te więzi, które łączą mój Naród z innymi Narodami Europy”. Jesteśmy gotowi by zrobić wszystko aby przetrwać. Nie mamy poważnych zasobów materialnych. Mamy tylko nasz honor i naszą świadomość. Ta idea znaczy dla nas wszystkoBędziemy walczyć, spodziewamy się wielu ofiar czy nawet wielu ofiar ale jednocześnie możemy być pewni, że wolności z naszej duszy wyrwać sobie nie damy.

MŁODOŚĆ

Straszliwa sytuacja w jakiej znalazł się nasz kraj z całą pewnością wymaga jakiejś zmiany. W historii tylko młodzi ludzie byli w stanie zmieniać otaczającą ich rzeczywistość. To właśnie do młodych ludzi należy przyszłość. Chcemy zbudować silny ruch, w którym będzie miejsce dla ideologicznie świadomej młodzieży. Będziemy podejmować próby rozwiązania prawdziwych problemów. Będziemy szukać silnych przywódców niż ludzi bez pomyślunku. To umożliw nam budowę silnego ruchu, który będzie w stanie pomóc nam w trudnych czasach. Te z całą pewnością nadejdą.

REWOLUCJA

Rewolucja oznacza dla nas całkowitą zmianę zastanego systemu. Co chcemy zmieść raz na zawsze? Po pierwsze materializm który idzie pod rękę z kapitalizmem. Po drugie konsumpcjonizm który jest skutkiem jego działalności. Moc pieniądza, którą stawia się ponad wartości duchowe. Poprawność polityczną, która umożliwia krytykę problemów trapiących nas w skali globalnej. A czego w takim razie chcemy? Wolności i samowystarczalności państw Europy. Polityki zagranicznej zorientowanej nie na służenie interesom Zachodu czy Wschodu, ale na służbę własnym celom i własnej dumie. Dobra polityka narodowa jest pierwszym warunkiem do utrzymania poprawnych relacji międzynarodowych. Chcemy postawić odpowiedzialność za innych ponad siłę pieniędzy. Tradycje i świadomość narodowa to silna baza dla każdego kraju. Silna młodzież, wychowana w duchu odpowiedzialności za swoje państwo, będzie dla niego najlepszą z możliwych inwestycji. Naszym celem jest zmieniać myślenie. Nasz cel to rewolucja Ducha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *