3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

MRO: 11 listopada zmieńmy Polskę!

11 listopada po raz trzeci ulicami Krakowa przejdzie Marsz Wolnej Polski.

Pomimo pojawiających się co jakiś czas głosów, które sugerują bezsensowność wiecznego maszerowania, to właśnie w Święto Niepodległości jednoczymy się i manifestując swoją wdzięczność dla poprzednich pokoleń które wywalczyły niepodległość po 123 latach zaborów, równocześnie budzimy Polaków do podjęcia walki o swój kraj.

Nie będę nikogo oszukiwał. Ostatnie wybory nie zmieniły w Polsce niczego, poza wymianą ekipy rządzącej. Kolejny już Sejm, a w najbliższych dniach Rząd, będzie realizował tę samą politykę służącą elitom III RP, a nie Polakom. Bo III RP jest jak statek, który 26 lat temu został zwodowany, pomimo projektu, który był sprzeczny z wolą inwestora, wykonanym z wadliwych komponentów i nabierającym wody z każdą chwilą, nawet nie tyle co żeglugi a powolnego opadania na dno w portowych dokach.

Polacy zasługują na statek który wypłynie na ocean i ochroni swoich pasażerów. Zasługujemy na państwo, które będzie solidne, którego założenia ustrojowe będą osadzone na solidnych fundamentach. Zasługujemy na państwo, które będzie w stanie ochronić swoich obywateli.

Tak, jesteśmy wkurwieni! Mamy dość pracy na dwa etaty za głodowe pensje. Mamy dość pseudo polityki wobec małych przedsiębiorców. Nie chcemy słuchać po raz enty o tym jak wielką szansą dla Polski jest ściągnięcie gigantycznego konsorcjum zatrudniającego Polaków na minimalnej krajowej i wyprowadzającego swoje zyski poza granice naszego kraju. Mamy dość wsadzania do więzień za poglądy polityczne, nasyłania policji i ABW na nacjonalistów i patriotów. Mamy dość państwa, które bezkarnie przetrzymuje podejrzanych 3,5 roku w areszcie bez wyroku sądu. Mamy dość państwa, którego sądy są niesprawne, a prokuratura i policja ulega presji mediów i działa na zlecenie polityków. Mamy dość państwa, które nie jest w stanie pomóc rodzicom niepełnosprawnych dzieci. Mamy dość państwa przez którego politykę z Polski wyjechały trzy miliony naszych Rodaków. Mamy dość państwa, które wbrew woli jego obywateli, chce przyjąć do siebie tysiące obcych nam imigrantów.

Nie zmienią tego politycy w Sejmie, którzy utrzymują, że wystarczy wymienić ekipę rządzącą, by Polska odzyskała podmiotowość, a Polacy byli traktowani uczciwie. Zmienić system możemy tylko My. Pojedyncze jednostki, które 11 listopada razem rozpoczną trudną drogę ku Wolności, Godności i Niepodległości.

Bo Wolnością jest stan w którym, model gospodarczy w naszym kraju doprowadzi do powszechnego uwłaszczenia Polaków i pozwoli na samostanowienie finansowe, a rodzice będą mogli decydować jak kształcić swoje dzieci. Wolność nastanie wtedy gdy policjant, urzędnik i prokurator będą zdawać sobie sprawę, że ich pracodawcą jest Naród Polski, a nie rządzący politycy.

Godność nastanie dopiero wtedy gdy komornik, nie będzie zajmował emerytury z nakazu zapłaty wystawionego poprzez luki w prawie wykorzystane przez oszustów. Godnością będzie sytuacja w której młodzi ludzie będą mogli pracując w Polsce myśleć o przyszłości i zakładaniu rodziny, a nie o wzięciu sześciu nadgodzin dziennie aby zarobić 1500 zł. W Polsce w której godność będzie podstawą systemu, nie dojdzie do sytuacji w której podejrzany spędzi 3,5 roku w areszcie.

Polska niepodległa, to kraj poza UE i NATO, wolny od wpływów Międzynarodowego Funduszu Walutowego, rynków spekulacyjnych i gróźb międzynarodowej finansjery. Polska niepodległa, to kraj w którym Naród podejmuje decyzje w którym kierunku płynie statek zwany państwem, a nie kasta polityczna której sternikiem jest strach przed zagranicznymi ośrodkami wpływów.

11 listopada pomimo tego, że na pozór przejdziemy w zwykłym trwającym nieco ponad godzinę marszu ulicami Krakowa, godnie czcząc 97 rocznicę odzyskania niepodległości, to w Naszych sercach będzie wzrastał ogień. Ogień zmian, które w Polsce nadejdą, bo to My będziemy zmieniać Polskę każdego dnia, aż wywalczymy Wolność, Godność Niepodległość!

Wszyscy na marsz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *