3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Vanessa Beeley: W Aleppo na naszych oczach rozpada sie medialna piramida kłamstw w sprawie Syrii

Te zdjęcia i nagrania video prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła w telewizyjnych studiach głównego nurtu. Dlaczego? Ponieważ w swojej istocie naruszają one trwającą sześć lat oficjalną propagandę przeciwko Syrii. Był to z całą pewnością jeden z najbardziej zaawansowanych kryminalnych projektów propagandowych, który jest o tyle bardziej jeszcze obrzydliwy, że został wymierzony przeciwko suwerennemu Narodowi, państwu, chroniącej go armii i popierających go mieszkańców.

Przedłużająca się dehumanizacja znamienitej większości społeczeństwa syryjskiego, wykorzystywanie ich dzieci jako cynicznych rekwizytów do osiągania partykularnych interesów geopolitycznych państw NATO w regionie, skryte i jawne popieranie grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie, poparcie terroryzmu gospodarczego i przede wszystkim zbrodnie przeciwko ludzkości popełnione na narodzie syryjskim.

Widzimy teraz, jak w obliczu nie dających się obalić faktów, kamień po kamieniu rozpada się medialna piramida kłamstw, budowana z takim mozołem przez zachodnie rządy i międzynarodowe, medialne konsorcja.

To wideo pokazuje reakcje syryjskich cywilów, którzy po czterech latach więzienia w opanowanym przez terrorystów Aleppo, zostali oswobodzeni przez żołnierzy lojalnych wobec prezydenta Bashara Al-Assada. Pierwsza kobieta, zalewa się łzami gdy dociera do dziennikarza, to prawdziwie wzruszająca chwila pokazująca dramat tych ludzi, żyjący pod okupacją sił powiązanych z Al-Nusra.

Słowa padające na nagraniu przetłumaczył dla nas Suleiman Milad:

Mówili, że niech Bóg błogosławi Syryjską Armię Arabską. Opowiadali o tym, że we wschodnim Aleppo przetrzymywani ludzie nie mieli dostępu ani do wody ani do jedzenia, a terroryści traktowali ich bardzo źle, zastraszając i nie pozwalając skorzystać z korytarzy humanitarnych. Chwalą armię, bo to żołnierze pomogli im się stamtąd wydostać

Te zdjęcia z kolei pokazują tłumy uciekających uchodźców z kontrolowanej przez terrorystów części Aleppo. Wszystkie zostały wykonane w przeciągu ostatnich 24 godzin:

Większość cywilów ucieka z terytoriów kontrolowanych przez terrorystów i przenosi się do Hanano i Al-Sakhour, gdzie sytuacje już opanowała Syryjska Armia Arabska

aleppo-escape-2 aleppo-escape-3 aleppo-escape4 aleppo-escape-5

Na zakończenie, warto przytoczyć tutaj podsumowanie, którego autorem jest analityk i komentator Sarah Abdallah:

Kolejne cztery dzielnice Aleppo zostały dzisiaj oswobodzone, wraz z kluczowym regionem Sakhour. Co daje nam fakt, że w przeciągu ostatnich 48 godzin, wypchnięto terrorystów łącznie z dwunastu dzielnic. Z dnia na dzień, siły rebeliantów w tym miejscu topnieją coraz bardziej. Przywrócono zaopatrzenie w wodę, rozwiązując w ten sposób poważny kryzys za pomocą którego rebelianci szantażowali mieszkańców. Przyczyniło się to do wielu chorób i śmierci. Siły wierne prezydentowi Assadowi są coraz bliższe całkowitego oswobodzenia Aleppo.

Komentarz: Syria okazała się jednym z niewielu punktów na mapie współczesnego nam świata, gdzie udało si zatrzymać zwykłym ludziom globalistyczny projekt i pokrzyżować szyki jego wykonawcom. Oczywiście, że można tutaj debatować nad tym, czy to koniec problemów w Syrii i czy obecne sukcesy sił wiernych legalnym władzom Syrii w ogóle o czymkolwiek tak naprawdę przesądzają. Fakty są jednak takie, że bez względu na dalszy rozwój wydarzeń państwom zachodnim nie udało się zaimplementować w Syrii projektu „demokratycznej rewolucji” tak samo jak i nie udało im się przekonać własnych społeczeństw, a w konsekwencji całej europejskiej opinii publicznej do tego, że interwencja w wewnętrzne sprawy syryjskie jest komukolwiek w ogóle do czegoś potrzebna. Skandale związane z ujawnieniem finansowania grup o charakterze terrorystycznym przez USA i nieudolne działania państw zachodnich, wspaniale obnażyła ich hipokryzje co może mieć już wkrótce niebagatelne przełożenie na nastawienie społeczne wobec nich. Jeśli chodzi o Syrię, wszelkie przesłanki wskazują na to, że o ile nie pojawi się na scenie gracz trzeci, Aleppo już wkrótce zostanie całkowicie oswobodzone z „umiarkowanych” terrorystów co z pewnością okaże się jednym z końcowych akordów całej „syryjskiej rewolucji” i przyczyni się do choć częściowego powrotu stabilizacji w tamtym rejonie, na co zwykli mieszkający tam ludzie już od dawna czekają.

Źródło tekstu: 21stcenturywire.com

Tytuł i komentarz: Redakcja 3droga.pl

Powyższe tłumaczenie jest własnością portalu 3droga.pl. Kopiowanie go i modyfikowanie bez zgody Redakcji Portalu jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *