3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Bunt Stadionów (video)

Ze szklanych ekranów telewizorów, z radia i z kontrolowanych przez rząd gazet, sączy się jad mający przekonać nas do tego, że w naszym kraju naprawdę wszystko jest w porządku, że gospodarka kwitnie, a wolności obywatelskie zdążyły się już po 25 latach „wolności” na stałe zakorzenić w naszym kraju. Politycy, dziennikarze, salonowe autorytety i medialni celebryci: to właśnie oni, wszyscy razem pracują bez wytchnienia by na trwałych i nienaruszalnych podstawach osadzić bajkę o „zielonej wyspie”. Co się dzieje gdy bańka pęka, a cała rzeczywistość okazuje się jednym wielkim kłamstwem? W momencie gdy, System zaczyna wtrącać się do prywatności zwykłego obywatela, wtedy uprawnionym odruchem jest bunt.

Tak właśnie rozpoczyna się fabuła filmu pt. „Bunt Stadionów”. Kibice- nowa grupa społeczna w III RP, zaczyna aktywnie uczestniczyć w życiu kraju, gdy to politycy wchodzą butami w ich sprawy próbując wykorzystać stadiony do swoich rozgrywek. Wszyscy pamiętamy co się działo przed Euro 2012 w naszym kraju. Naloty, aresztowania, rewizje i ciągła przy ciągłej medialnej nagonce- tak wyglądała kampania Systemu prowadzona rękami Tuska i jego klakierów, której celem byli kibice. Kto wygrał to starcie?

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu. Choć czytelnicy naszego portalu, raczej nie należą do grupy, wśród której trzeba przełamywać stereotypy związane z kibicami, to może dzięki naszemu przypomnieniu, kogoś takiego znajdziecie wśród swojej rodziny lub znajomych. Zapraszamy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *