3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

David Duke: „Sankcje należą się Izraelowi, który odpowiada za ludobójstwo” (wideo)

Temat prawdziwego neoholocaustu przeprowadzanego na narodzie Palestyńskim rękami izraelskich siepaczy dość często gości na naszym portalu i jest on przez nas dość szeroko komentowany. Trudno się dziwić, żyjemy bowiem w samym „rozkwicie” epoki nowoczesnej, epoki mającej na swoich sztandarach „wzniosłe” hasła epoki oświecenia: „Wolność, równość, braterstwo”,  najbardziej z nich akcentowana jest wolność, która jednak nie wszystkim się należy, nie dla wszystkich jest przeznaczona.  Gdy Europa próbuje wtrącać się w nasze wewnętrzne sprawy, w Palestynie codziennie giną ludzie. W Palestynie trwa wojna o wolność, którą my jako Polacy powinniśmy rozumieć najlepiej. To, że świat nie uznaje tego konfliktu, to nie oznacza że go nie ma. Palestyna jest i pozostaje nadal niezagojoną raną na tkance świata oraz wyrzutem na sumieniu nas wszystkich.

Dlatego chcielibyśmy dziś przedstawić Wam wszystkim, krótki bo niespełna dziesięciominutowy filmik autorstwa Davida Duke’a. Choć autor jest polskiej społeczności nacjonalistycznej już dobrze znany, to sama produkcja różni się stylem od innych. David Duke prezentuje praktycznie surowy materiał, w którym najważniejszy jest przemilczany wywiad arabskiej telewizji z przedstawicielem ONZ, który nie wytrzymując napięcia, płacze przy opowiadaniu o izraelskich zbrodniach. Widzieliście ten wywiad w TVN? Puściły to inne, „rzetelne”, oficjalne telewizje? Nie? To w takim razie jest to najlepsza możliwa rekomendacja, dla poświęcenia tych 10 minut , po to by obejrzeć poniższy film.

I jeszcze jedno, ktoś w komentarzach pod filmem ( a takie pytania pojawiają się także często we wiadomościach do nas): ale co ja mogę zrobić? Po pierwsze pomóż nam przekazywać informacje. To od nich wszystko się zaczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *