3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Korporacyjni mordercy (video)

Ostatnio opublikowane przez nas na portalu video, było krótkim dokumentem opowiadającym o kulisach działalności CIA w Iranie i jednocześnie odważnym przedstawieniem gry amerykańskiego mocarstwa o zachowanie swoich wpływów nawet kosztem mieszkającym tam ludzi. Zamieszczony przez nas dzisiaj filmik, jeszcze bardziej pogłębia ten temat.

Autor video „Korporacyjni mordercy” zabiera nas w podróż po bliskowschodnich i południowo- amerykańskich krajach, które w tak zwanym okresie Zimnej Wojny swoją niezależną polityką wewnętrzną lub odważnymi posunięciami na arenie międzynarodowej naraziły się albo rządowi Stanów Zjednoczonych albo interesom popieranych przez niego międzynarodowych korporacji i firm. Ta fascynująca podróż od Iranu przez Ekwador, aż po Wenezuelę, połączona ze sporą dawką dowodów i wiarygodnych źródeł każe nam na poważnie zastanowić się nad tym co już wiemy na temat współczesnej historii i zweryfikować swoje podejście do obecnie zachodzących procesów w polityce i gospodarce.

Oczywiście, jak w wielu innych tego typu dokumentach, przedstawione wydarzenia i ich interpretacje są tak nieprawdopodobne, że pierwszym odruchem większości z nas jest odrzucenie ich i sklasyfikowanie jako „bredni”. Taka możliwości w istocie istnieje. Mimo wszystko zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu. Wnioski jakie wyciągniemy zależą od każdego z nas: natomiast nabyta wiedza, bez względu na wszystko zawsze posiada ogromną wartość i ogromne znaczenie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *