3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Pogrom „kielecki”- historia prawdziwa (video)

Pogrom Kielecki to nazwa wypracowana przez historyków na opisanie antyżydowskich zajść, które miały miejsce w Kielcach dnia 4 lipca 1946 roku. To w ich wyniku zginęło trzydziestu siedmiu żydów i trzech Polaków. To tyle jeśli chodzi o oficjalną wersję tej historii, którą możecie znaleźć w każdym szkolnym podręczniku czy pierwszym, lepszym opracowaniu dotyczącym historii najnowszej. Historia ta, będąca na przestrzeni lat zmieniania najpierw przez komunistów, tak by obciążyć swoich wrogów politycznych, a później przez lobby żydowskie, które za pośrednictwem oskarżenia o „antysemityzm” chciało zamknąć usta swoim krytykom, stała się przyczynkiem do wykreowania wizerunku Polaka „antysemity”.

Tak powstał ten kielecki mit. Swoiste kłamstwo kieleckie, które tak samo jak na przykład sprawa Jedwabne, używane jest do ciągłego potępiania i dyskryminowania Polaków zarówno w swoim własnym kraju jak i na arenie międzynarodowe. Nie mając żadnych podstaw, historycznych faktów miejscowe środowiska żydowskie uznały pogrom i wydarzenia mu towarzyszące, za świetną maszynkę do zarabiania pieniędzy, która doskonale sprawdza się także dziś, w tej tak zwanej „wolnej” Polsce.

Stanowczo protestujemy przeciwko fałszowaniu historii w imię swoich partykularnych interesów. Uznajemy, że odkłamanie dziejów naszego Narodu, jest niezbędnym warunkiem do jego całkowitego odrodzenia i oczyszczenia z obcych wpływów. Zachęcamy Was do obejrzenia filmu, w którym pan Wojciech Zapała, wspólnie z panią Małgorzatą Sołtysiak zadaje kłam oficjalnej wersji tej historii, opierając się na potwierdzonych faktach i słowach niewysłuchiwanych dotąd osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *